Philips Lumea Prestige SC2009/00 – fotoepiliatorius – galingas ir švelnus

Philips Lumea Prestige SC2009/00 – fotoepiliatorius – galingas ir švelnus


Naujausia kaina: €

Pašalinti plaukelius bei mėgautis švelnia, lygia ir nesudirgusia oda. Tokią galimybę siūlo „Philips Lumea Prestige SC2009/00“. Šiame fotoepiliatoriuje įdiegta intensyvios pulsuojančios šviesos technologija (IPL) sugeba vienu metu apdoroti didelį odos plotą, kol prietaisas pamažu švelniai slenka kūno paviršiumi. Nebereikia jokių peiliukų ir vaško!

Kaip veikia fotoepiliatorius?

„Lumea“ generuojami švelnūs šviesos impulsai veikia plaukus tiesiogiai. Plaukeliuose ir jų šaknyse esantis melaninas sugeria skleidžiamą energiją. Šis procesas priverčia folikulus pereiti iš augimo į poilsio režimą. Plaukelis natūraliai iškrinta, o jo ataugimas gerokai sulėtėja. Reguliariai kartodami procedūrą, neleidžiame plaukų šaknims atgyti ir išleisti naujų atžalų.

Kaip dažnai reikia naudoti fotoepiliatorių?

„Philips“ atlikti klinikiniai tyrimai, kuriuose dalyvavo 2000 moterų, parodė, kad plaukelių skaičius stipriai sumažėja jau po keturių kas dvi savaites atliekamų procedūrų. Norint išlaikyti švelnią ir glotnią odą, jas reikia kartoti, atsižvelgiant į individualų plaukelių augimo greitį.

Kas gali naudoti fotoepiliatorių?

„Philips Lumea“ efektyviai šalina tamsiai geltonus, rudus ir juodus plaukus, tačiau šviesos procedūros netinka raudoniems, šviesiai geltoniems bei žiliems plaukeliams. Fotoepiliatorius taip pat negalima naudoti esant labai tamsiai odai.

Fotoepiliatoriaus galimybės

Su šiuo fotoepiliatoriumi galima šalinti plaukelius nuo veido ir kitų kūno dalių: rankų, kojų, pažastų, pilvo ar bikinio srities. „Philips Lumea“ suteikia galimybę rinktis darbo penkis intensyvumo režimus, todėl fotoepiliatoriumi gali naudotis net jautrią odą turinčios moterys. Prietaisas veikia labai greitai – vos per 15 min. galėsime pašalinti plaukelius nuo viso blauzdų ploto.

Komplekte rasime tris antgalius, skirtus kojoms bei kūnui, veidui ir bikinio zonai. „Philips“ fotoepiliatorius turi bateriją, todėl jo darbui nereikalingi judesius varžantys laidai.

philips-sc2009-00_1

COMMENTS