Philips Lumea BRI956/00: švelni šviesa prieš įkyrius plaukelius

Philips Lumea BRI956/00: švelni šviesa prieš įkyrius plaukelius

Žmonės mėgsta sakyti – „per kančias į žvaigždes“. Šį posakį nuolat prisimename, kai tenka epiliuoti nereikalingus plaukelius… O galbūt mes tai darome visai be reikalo? Juk naujos technologijos leidžia jų atsikratyti greitai, paprastai ir nepatiriant diskomforto jausmo! Tuo įsitikinome išbandžiusios „Philips Lumea BRI956/00“ fotoepiliatorių.

Svajojate atsikratyti įkyrių plaukelių ir mėgautis lygia bei švelnia oda? Tuomet pamirškite nemalonias procedūras. Yra daug greitesnis ir paprastesnis būdas, užtikrinantis grožį ir komfortą. Tai „Philips“ sukurtas fotoepiliatorius „Lumea BRI956/00“. Šis prietaisas naudoja švelnios pulsuojančios šviesos technologiją ir sugeba vienu metu apdoroti didelį kūno plotą. Daugiau jokių peiliukų ir jokio vaško! Tik beskausmis šviesos pliūpsnis, kuris ilgam pašalina nereikalingus plaukelius nuo kojų, rankų, pažastų ar bikinio zonos. Mes papasakosime, kaip dirba šis puikus „Philips Lumea“ modelis.

Naujausia kaina nuo: 

Kaip veikia fotoepiliatorius?

Philips Lumea BRI956/00“ naudoja IPL technologiją, kurią dažnai galima sutikti grožio salonuose. Įrenginio generuojami švelnūs ir intensyvūs šviesos impulsai veikia plaukelius tiesiogiai. Plaukeliuose ir jų šaknyse esantis melaninas sugeria skleidžiamą energiją ir akimirksniu įkaista. Šis procesas priverčia folikulas pereiti iš augimo į poilsio stadiją. Plaukelis natūraliai iškrenta, o jo ataugimas gerokai sulėtėja.

Skirtingai nei peiliukai ar vaškas, fotoepiliavimas suteikia ilgalaikį efektą. Pirminis procedūrų ciklas sudaro vos keturis fotoepiliavimo seansus, kurie vyksta su dviejų savaičių pertraukomis.

Laboratorijose atlikti nepriklausomi tyrimai parodė, kad praėjus vos trims fotoepiliavimo procedūroms plaukelių kiekis sumažėja net 92 proc. Norėdamos išlaikyti pasiektą rezultatą, tiesiog atlikite palaikomąsias procedūras kas 4 savaites. Vos po 8 tokių seansų oda be plaukelių išliks net 6 mėnesius!

Plaukelių šalinimas su „Philips Lumea BRI956/00“ neužima daug laiko. Bandymų metu mums prireikė vos minutės, norint sunaikinti ant veido ar pažastyse atsiradusius plaukelius. Keturių minučių pakaks visai bikinio zonai, aštuonių – blauzdai, o penkiolikos – visai kojai!

Fotoepiliatoriaus konstrukcija

Philips Lumea BRI956/00“ sveria 560 g, tačiau apie svorį greitai pamiršite, nes prietaisas yra gerai subalansuotas ir labai patogiai guli rankoje,. Šiuo fotoepiliatoriumi lengvai pasieksite sunkiai prieinamas kūno vietas. Jį galima naudoti tiek su laidu, tiek ir be jo. Mat fotoepiliatorius turi įmontuotą ličio jonų akumuliatorių.

Šalinant plaukelius nuo didelio odos paviršiaus, pavyzdžiui kojos ar blauzdos, rekomenduojame prietaisą naudoti prijungtą prie elektros tinklo. Tuomet procedūra vyks greitai ir nepertraukiamai. Epiliuodamos mažesniame plote arba sunkiai pasiekiamose vietose (ant veido, pažastyse ar bikinio plote), naudokite prietaisą be laido, kad jis nevaržytų jūsų judesių.

 

Pritaikytas jautriai odai

Philips Lumea BRI956/00“ turi penkis šviesos energijos stiprumo režimus. Todėl juo galima naudotis net epiliuojant jautriausias kūno vietas. Tinkamiausią darbo režimą padės pasirinkti „SmartSkin“ jutiklis, kuris analizuoja odos atspalvius.

Naudojantis įrenginiu pirmą kartą, verta patikrinti savo odos jautrumą ir apdoroti epiliatoriumi nedidelį odos plotą. Jeigu po dienos ar dviejų šioje zonoje nejaučiame sudirgimo, galite drąsiai pradėti epiliavimo procedūras. Atsiradus sudirgimams, geriausia nustatyti silpnesnius šviesos impulsus arba pasirinkti kitą plaukelių šalinimo būdą.

Ar aš galiu naudoti „Philips Lumea“ fotoepiliatorių?

Fotoepiliatorius tinkamai veikia tik tuo atveju, kai plaukelių spalva pakankamai kontrastuoja su odos atspalviu. Todėl „Philips Lumea “ gerai veikia su tamsesni atspalvių šviesiais, o taip pat rudais ir natūraliais juodais plaukais. Tačiau toks epiliavimo būdas netinka naudoti su ypač šviesiais, raudonais ar žilais plaukeliais, o taip pat esant tamsaus gymio odai.

Net keturi specializuoti antgaliai!

Prietaisas gali veikti dviem režimais – nepertraukiamos slinkties ir taškiniu būdu. Pastarasis labai praverčia, kai šalinate plaukelius iš sunkiai prieinamų, nelygių kūno vietų.

Kūno paviršius turi ne tik skirtingus kontūrus ir pasižymi skirtingu jautrumu, skiriasi netgi ant jo augantys plaukeliai. Siekiant geriausio epiliavimo efekto fotoepiliatoriui tenka atsižvelgti į daugybę aplinkos veiksnių. Todėl „Philips Lumea BRI956/00“ buvo aprūpintas net keturiais priedais, skirtais kūno (kojoms, rankoms, pilvui) ir veido (viršutinei lūpai, smakrui) epiliavimui.

Kiekvienas fotoepiliatoriaus antgalis pasižymi savita forma, langelio dydžiu ir, jei reikia, turi papildomą filtrą. Be to, šie priedai aprūpinti išmaniosiomis funkcijomis. Vos tik uždėjus antgalį ant fotoepiliatoriaus, pastarasis jį atpažįsta ir įjungia konkrečioms kūno vietoms apdoroti skirtą epiliavimo programą.

 

  • Išgaubtas vidutinio dydžio priedas pažastims. Šis profiliuotas antgalis greitai šalina sunkiai pasiekiamus pažastų zonos plaukelius. Jo langelio dydis – 3 cm².
  • Lenktas priedas bikinio zonai su papildomu filtru. Turi 3 cm² langelį bei papildomą skaidrų filtrą, kuris sumažina ypač jautrios odos sudirgimą.
  • Didelis įgaubtas priedas kūnui. Jis turi didžiausią fotoepiliavimo langelį (4,1 cm²) ir yra sukurtas, kad greitai šalintų plaukelius dideliuose kūno plotuose: ant kojų, rankų ir pilvo. Įgaubtas dizainas gerai prisitaiko prie kūno kontūrų ir užtikrina optimalų sąlytį su oda.
  • Tikslus veido antgalis su papildomu filtru. Šis priedas turi turi mažą 2 cm² langelį ir švelniai bei tiksliai šalinta veido plaukelius. Jis yra plokščias, todėl juo patogiai apdorosite viršutinę lūpą, smakrą ar žandikaulio liniją.

Išvados

Philips Lumea BRI956/00“ leidžia greitai ir paprastai šalinti nereikalingus plaukelius bei visą laiką mėgautis švelnia glotnia oda. Šviesos impulsais paremtos plaukų šalinimo procedūros yra visiškai beskausmės, ir, tinkamai parinkus energijos stiprumo režimą, praktiškai neerzina odos. „Lumea“ leis atsisakyti brangiai kainuojančių ir nemalonių odos priežiūros procedūrų, o taip pat padės sutaupyti daug laiko.

Lumea BRI956/00“ iš kitų fotoepiliatorių skiriasi dideliu lankstumu. Šis modelis turi net keturis specializuotus, skirtingoms kūno vietoms pritaikytus antgalius, yra aprūpintas odos atspalvį analizuojančiu „SmartSkin“ jutikliu bei išmaniosiomis funkcijomis, kurios automatiškai parenka epiliavimo programą atsižvelgdamos į jūsų pasirinktą antgalį.

COMMENTS