Philips HD4467/90: maistas ant grotelių – tavo namuose

Philips HD4467/90: maistas ant grotelių – tavo namuose


Naujausia kaina: €

 

Su šiuo puikiu keptuvu sultingų kepsnių išsikepsime ne tik savo namuose, bet ir sode ar sodyboje. Prietaisui nebaisus prastas oras, tad vasariška nuotaika galėsime džiaugtis visur ir visada.

Vasara norisi pabėgti į gamtą, dažniau sutikti seniai matytus draugus ir kartu su jais mėgautis ant grotelių pagamintu maistu, apie kurį svajojome visą žiemą. Tačiau gyvendami Lietuvoje esame priklausomi nuo oro sąlygų. Ką veikti, kai ištisas dienas už lango pliaupia lietus? Į pagalbą mums atskuba elektrinis stalo keptuvas
Philips D4467/90“. Jis padės surengti linksmą iškylą ir gerai praleisti laiką bičiulių rate, nekeliant kojos iš šiltų namų. Šiuo prietaisu galėsime išsikepti sultingų kepsnių, skanių mėsainių ar apskrudintų daržovių.

Grilis_11

Prietaiso konstrukcija

Philips“ keptuvo pagrindą sudaro 2000 W galios kaitinimo elementas ir dvi masyvios profiliuotos kepimo plokštės. Jos padengtos nepridegančiu sluoksniu, todėl ruošiamas patiekalas prie jo neprikimba. Kepimo plokščių kraštuose aptikome latakus. Jais nubėga ištirpę riebalai, kurių tikrai nenorėtume matyti savo lėkštėje.

Keptuvas įkaista labai greitai. Jis turi temperatūros reguliatorių ir laikmatį. Priklausomai nuo pasirinkto režimo, prietaisas įkaista iki 70-230 °C temperatūros. Todėl juo galėsime greitai atšildyti įvairius maisto produktus, apkepti daržoves, gaminti žuvies ir mėsos patiekalus.

Įrenginys užima nedaug vietos. Spintelėje arba kelionės krepšyje jį galima laikyti stačiomis. Kepimo plokštės lengvai išsiima, jas galima plauti indų plovyklėje.

Grilis_12

Trys – viename

„Philips“ keptuvą galima naudoti net trimis skirtingais būdais. Atlenkus dangtį iki galo, prietaisas pavirsta dideliu stalo keptuvu su dviguba kepimo grotelių plokštuma. Tai smagiausias maisto ruošos būdas, kai prie stalo susirenka draugai ir šeimos nariai.

Visiškai uždarius dangtį, patiekalas įspraudžiamas tarp dviejų įkaitusių plokštumų. Maistas paruošiamas labai greitai, todėl išlaikomas jo natūralus skonis. Toks ruošos būdas puikiai tinka mėsainių kotletams, žuviai, daržovėms ar sumuštiniams gaminti.

Viršutinę kepimo plokštumą taip pat galima pakelti į kelių centimetrų aukštį. Tuomet HD4467/90 pavirsta tikrų tikriausia orkaite, kurioje galima kepti žuvį, daržoves ir netgi picą.

Grilis_13

Sultingo maisto paslaptis

Philips“ keptuve esantis kaitinimo elementas palaiko vienodą ir aukštą kepimo temperatūrą. Karštis greitai užveria maisto poras, neleis
damas ištekėti sultims ir išsaugodamas skonį bei aromatą. Maisto ruoša trunka labai trumpai: kotletus iškepame per 6–8 minutes, o jautienos kepsnį paruošime vos per 4–6 minutes. Vartotojo instrukcijoje pateikiama lentelė, kuri padeda parinkti mūsų ruošiamiems produktams tinkamą kaitinimo režimą ir laiką.

Grilis_02

COMMENTS