Philips FC9193/91: paskutinė proga įsigyti galingą dulkių siurblį!

Philips FC9193/91: paskutinė proga įsigyti galingą dulkių siurblį!


Naujausia kaina: €

Daug elektros energijos suvartojantys dulkių siurbliai skaičiuoja paskutines dienas! Rugsėjo 1 d. įsigalios naujas Europos Sąjungos reglamentas, kuris neleis prekiauti neefektyviais ir neekonomiškais valymo prietaisais. Jei anksčiau būdavo galima įsigyti iki 1600 W dulkių siurblius, tai pagal naują tvarką jų galia bus ribojama 900 W.

Deja, naujosios taisyklės palies ir tuos dulkių siurblius, kurie puikiai susidoroja su ypač sunkiais valymo darbais. Kaip tik toks yra „Philips Performer Expert“. Jis turi galingą 1500 W variklį, pelniusį pirkėjų ir TECHNORAMOS darbuotojų simpatijas. „Philips“ panaudota „AirflowMax“ technologija ir 5 l talpos dulkių kamera padidina oro srautą, todėl dulkių maišelis prisipildo tolygiai ir didelė siurbimo galia išlaikoma net tada, kai jis yra sklidinai pilnas. Siurbliui tinka S tipo ilgai naudojami maišeliai, kurie tarnauja 80 proc. ilgiau už įprastus dulkių maišelius.

„Philips Performer Expert“ valo ne tik grindų ar baldų paviršius, bet ir orą. Siurblyje naudojama HEPA 13 filtravimo sistema sulaiko net 99 proc. dulkių ir 99,95 proc. alergenų, pavyzdžiui, gyvūnų plaukų, dulkių erkučių ir žiedadulkių. Todėl išleidžiamas oras yra gerokai švaresnis nei kambaryje. Siurblys aprūpintas „TriActive+“ antgaliu, galinčiu atlikti tris veiksmus. Jis švelniai praskleidžia ir išvalo kiliminėje dangoje susikaupusias dulkes, pro didelę angą priekyje įtraukia didelius trupinius ir tuo pačiu metu šoniniais šepečiais valo šalia baldų ir sienų esančius nešvarumus.

Komentarai

COMMENTS