Philips FC8955/09 – nepaliks nė vienos dulkelės!

Philips FC8955/09 – nepaliks nė vienos dulkelės!


Naujausia kaina: €

 
Šis „Philips“ dulkių siurblys buvo kuriamas užkietėjusiems pedantams. Jis kruopščiai išvalo ne tik grindis, kuriomis vaikštome, bet ir orą, kuriuo kvėpuojame.

Kas iš mūsų nesvajoja apie idealiai švarius namus? Tačiau daugelis nuleidžia rankas nelygioje kovoje su dulkėmis: vos tik baigiame siurbti, ant grindų ir baldų paviršių ima leistis ore skraidančios dulkelės. Nespėjame nė mirktelėti, kai viską vėl nukloja storas nešvarumų sluoksnis. Dulkės ne tik erzina, bet ir kenkia sveikatai. Norint jas nugalėti, reikia kovoti visais „frontais“, naikinant jas ne tik ant žemės, bet ir ore. Su šia užduotimi padės susidoroti naujasis „Philips FC8955/09“ dulkių siurblys, kurį pirmą kartą išvydome Berlyne vykusioje IFA parodoje. Labai nekantravome, kada šis gražuolis pagaliau pateks į mūsų rankas. Laukti tikrai buvo verta. Bandymų rezultatai mus maloniai nustebino.

fc8955_09-d1p-global-001

Nesilpstama siurbimo galia

„Philips“ dulkių siurblyje naudojama „AirflowMax“ sistema, kuri užtikrina pastovią siurbimo galią nuo darbo pradžios iki sklidinai pripildyto dulkių maišelio. Įrenginyje naudojama specialios formos dulkių talpykla su briaunomis. Ji sustiprina aplink maišelį cirkuliuojančio oro srautą ir leidžia išnaudoti visą jo paviršių. Siurblys turi dulkių kamerą, kuri leidžia maišeliui skleistis į visas puses vienodu greičiu. Be to, „Philips“ sukūrė naujosios kartos maišelius, kurie gaminami iš neužsikemšamojo pluošto. Siurbiant dulkes jų poros lieka atviros, todėl siurbimo galia visada išlieka pastovi.

fc8955_09_1

„AirflowMax“ sistema užtikrina pastovią siurbimo galią

„TriActive“ antgalis – dulkių naikintojas

Norint sunaikinti priešą, reikia jį pamatyti. Tuo rūpinasi „TriActive“ antgalis. Jo priekyje įmontuotos LED lemputės apšviečia ir išryškina ant grindų nukritusias dulkeles. Mums belieka vieną kartą brūkštelėti, kad nešvarumų neliktų nė žymės.

Šiam „Philips“ antgaliui nereikalingas šepetėlis. Jame įmontuotas guminis atlankas sustiprina dulkių trauką ir neleidžia nešvarumams prikibti prie antgalio. Toks sprendimas gerokai palengvina dulkių siurblio priežiūrą, nes nebereikia vargti su šepetyje įstrigusiais plaukais.

„Philips FC8955/09“ puikiai tinka giliajam kiliminių dangų valymui. Tuo rūpinasi minkštiems paviršiams skirtas „CarpetClean“ antgalis.

Mėgaukimės gaiviu oru

Efektyviausias būdas kovoti su dulkėmis – neleisti joms skraidyti ore. „Philips“ siurblyje įmontuotas nuo alergijos apsaugantis filtras sulaiko net 99,95 proc. dalelių. Valant grindis ar baldus kartu išvalomas ir patalpos oras. Siurblys surenka įvairius alergenus, pavyzdžiui, kačių ir šunų plaukus, dulkių erkutes ir žiedadulkes.

fc8955_09-upl-global-001

LED apšvietimas leidžia pamatyti ant žemės esančias dulkeles

Patogus valdymas

„Philips“ dulkių siurblys pelnė A klasės įvertinimus net trijose kategorijose: energijos vartojimo efektyvumo, dulkių surinkimo nuo kietų grindų ir dulkių pralaidumo. Mes norėtume jį apdovanoti dar viena A raide – už patogų ir intuityvų valdymą!

Siurblys turi LED ekraną, kuriame matome pasirinktą siurbimo režimą, dulkių maišelio prisipildymo lygį bei automatinio įjungimo ir išjungimo indikatorius.

Įvairiems darbams skirti priedai, pavyzdžiui, ventiliacijos angų ir pamušalų valymo įrankiai, patogiai sudėti siurblio korpuso ertmėse, todėl neišsibarsto po visus namus ir visada yra mūsų paslaugoms, kai jų prireikia.

Valdymo mygtukai įmontuoti „ErgoGrip“ rankenoje, todėl siurbimo nustatymus galime reguliuoti nenutraukdami darbo. Mums labai patiko automatinio įjungimo ir išjungimo funkcija. Siurblys įsijungia, kai paimame rankeną į rankas, ir nustoja dirbti, kai tik padedame ją ant žemės.

fc8955_09-rtp-global-001

COMMENTS