Philips FC6408/01: trys dulkių siurbliai – viename!

Philips FC6408/01: trys dulkių siurbliai – viename!

Ši „Philips PowerPro Aqua“ serijos elektrinė šluota – tikras transformeris. Planavome testuoti vieną dulkių siurblį, o išbandėme net tris!

Philips FC6408/01“ iš karto mus suviliojo simpatiška išvaizda ir labai patogiu valdymu. „Persėdus“ nuo nepaslankaus, už visko kliūnantį straublį turinčio ir prie elektros tinklo nuolat pririšto siurblio pasirodo, kad namų tvarkymas nėra jau tokia nemaloni procedūra, kurią norisi atidėti vis vėlesniam laikui. Šis 3,6 kg sveriantis įrenginys ne tik siurbia dulkes, bet ir plauna kietus grindų paviršius. O svarbiausia – jis visada pasiruošęs darbui!

Pirmasis įspūdis ne visada būna teisingas, todėl nusprendėme „Philips FC6408/01“ išbandyti pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis ir pasižiūrėti, kaip jam seksis palaikyti švarą trijų kambarių bute, kuriame šeimininkauja padykęs ilgaplaukis katinas.

Naujausia kaina:

Siurblio konstrukcija

Philips FC6408/01“ sudarytas iš dviejų dalių: šluotos su valdymo mygtukais ir motorizuotu antgaliu bei nuimamo modulio. Pastarajame sumontuotas ličio jonų akumuliatorius, nešvarumų konteineris ir visas cikloninis mechanizmas, todėl naudojantis rankiniu siurbliu jis veikia lygiai taip pat efektyviai kaip elektrinė šluota. Papildomai komplekte yra siauras antgalis. Juo patogu valyti automobilio saloną, minkštus paviršius ir sunkiai pasiekiamas baldų vietas.

Siurblio baterijos pakanka visai valandai. Reikalui esant, galima įjungti ypač galingą turborežimą. Įkrovos užtenka visam trijų kambarių butui sutvarkyti. Kadangi rankine šluota naudotis daug paprasčiau nei įprastu dulkių siurbliu, jos griebdavomės kiekvieną kartą, kai tik savo kelyje išvysdavome nešvarumus. Dėl šios priežasties namai tapo daug švaresni, o planiniai buto tvarkymai sutrumpėjo kelis kartus.

Philips PowerPro Aqua“ neturi stacionarios stotelės. Naudojant kroviklio laidą, prietaisą galima prijungti prie bet kurio elektros lizdo. Jei trūksta vietos, šluotą galite pastatyti kampe, o prie elektros lizdo papilti tik rankinį modulį su jame įmontuotu akumuliatoriumi.

Cikloninis siublio mechanizmas visą valymo laiką dirba pilnu pajėgumu

Galinga cikloninė šluota

Philips PowerPro Aqua“ – tikra Barbė devyndarbė. Jis tinka grindų, kiliminių dangų, kietų ir minkštų paviršių priežiūrai. Ilgą šluotą primenantis dulkių siurblio korpusas su šepečiu sujungtas lanksčia jungtimi, todėl pasiekia sunkiai prieinamus patalpos kampelius ir palenda po itin žemais baldais.

25,2 V galios siurblys lengvai surenka ant grindų pabirusius nešvarumus. Mūsų nuostabai jis lygiai taip pat efektyviai pasirodė siurbiant kilimines dangas! „Philips PowerPro Aqua“ turi universalų „TriActive“ antgalį, kuris sukonstruotas tokiu būdu, kad oro srautas sutrauktų po patalpą pasklidusius pūkus ir dulkes.

Valant kiliminę dangą siurbliui į pagalbą atskuba motorizuotas šepetys. Vos kelis kartus perbraukę per iš pirmo žvilgsnio visiškai švarų kilimą ir netekome žado pamatę, kaip permatomas 0,6 l talpos konteineris staiga ima pildytis gyvūnų plaukais ir trupiniais.

Valant kiliminę dangą siurbliui į pagalbą atskuba motorizuotas šepetys

Galvojome, kad išsiurbus kilimą, teks valyti šiukšlių bakelį, tačiau dulkių siurblys toliau sau dirbo neprarasdamas galios. „Philips FC6408/01“ apginkluotas „PowerCyclone“ sistema. Jos viduje esantis ciklonas sukuria stiprią išcentrinę jėgą, kuri įtraukia dulkes ir nešvarumus bei nubloškia juos į vidinę kamerą. Siurblio darbui nereikalingi greitai užsikemšantys maišeliai. Nešvarumai iš konteinerio pašalinami vienu judesiu, ir, valio, prie jų nereikia liestis rankomis.

„Philips“ valo ne tik grindis, bet ir orą. Jame įmontuotas lengvai nuimamas ir išplaunamas trijų sluoksnių mikrodalelių filtras sulaiko per 90 proc. alergenų, kuriuos neša žiedadulkės ar gyvūnų plaukai.

Drėgnojo valymo sistema prie siurblio jungiama magnetine jungtimi

Siurblys plauna grindis

Įsigijus „Philips PowerPro Aqua“ grindų patiems plauti daugiau nereikės! Šis įrenginys turi nuimamą sistemą, skirtą drėgnam kietų paviršių valymui. Paruošti siurblį grindų ar keraminių plytelių plovimui trunka vos sekundę – tereikia jį įstatyti į drėgno valymo modulyje esantį magnetinį lizdą.

Drėgnojo valymo sistema turi 0,2 l talpą. Ji gali naudoti vandenį ir valymo skystį, kuris suvilgo storas mikropluošto šluostės pagalvėles, surenkančias visus kelyje pasitaikančius nešvarumus. Plaunant grindis siurblys gali veikti visu pajėgumu, todėl šiuos darbus galėsite atlikti vienu metu.

Šiame bandymų etape išryškėjo dar vienas „Philips PowerPro Aqua“ privalumas. Vienos stiklinės vandens su grindų valymo skysčiu pakako 50 m² plotui išplauti. Todėl dažnai pildyti drėgnojo valymo sistemą tikrai nereikės. Baigus darbą šluostę galima plauti rankomis arba skalbimo mašinoje.

Išvados

Philips FC6408/01“ mus sužavėjo savo universalumu. Šis prietaisas idealiai prisitaikė prie mūsų poreikių. Kai reikia jis siurbia dulkes, kai reikia valo grindis ar tampa rankiniu siurbliu. „PowerPro Aqua“ – visada po ranka, todėl juo naudotis daug paprasčiau ir patogiau nei tradiciniu dulkių siurbliu.

Motorizuotas „Philips“ antgalis bandymų metu lengvai susidorojo su gyvūnų plaukais. Šią elektrinę šluotą gyvūnų mylėtojams galime rekomenduoti ir dėl kitos priežasties. Dar vienas svarus privalumas – cikloninis siurblio mechanizmas veikia tyliai, todėl keturkojai prie jo skleidžiamo garso pripranta labai greitai ir nekreipia jokio dėmesio.

COMMENTS