Philips DayCare Advanced BHD186/00: visada švelnūs ir žvilgantys plaukai

Philips DayCare Advanced BHD186/00: visada švelnūs ir žvilgantys plaukai


Naujausia kaina: €

Plaukų džiovinimas – labai atsakinga procedūra, nuo kurios priklauso ne tik jų išvaizda, bet ir būklė. Todėl „DayCare Advanced“ džiovintuve yra „ThermoBalance“ jutiklis, kuris nuolatos matuoja ir reguliuoja oro karštį. Džiovinant plaukus pučiamo oro temperatūra nuolat keičiasi, sukeldama malonų galvos masažą primenančius pojūčius. Taip užtikrinamas greitas džiūvimas, o plaukai, jų šaknys ir oda niekada neperkaista, nepaisant to, kad prietaisas turi itin galingą 2200 W kaitinimo elementą.

Džiovintuvas puikiai tinka įvairaus ilgio ir tipo plaukams. Jis turi tris karščio ir du greičio nustatymus. Šalto oro funkcija „CoolShot“ padeda suformuoti šukuoseną ir praverčia baigiant jos modeliavimą.

Plonas modeliavimo antgalis sutelkia ir nukreipia oro srautą per 11 mm skersmens angą. Komplekte taip pat yra nesimetriškas, masažuojamasis plaukų purenimo priedas. Šis antgalis paskirsto oro srautą tarp plaukų ir džiovina nepažeisdamas jų struktūros. Guminės kojelės gali būti naudojamos galvos odai masažuoti ir kraujotakai stimuliuoti.

„DayCare Advanced“ turi jonizatorių. Jo skleidžiamas neigiamo krūvio jonų srautas pašalina plaukų elektrostatinį krūvį, skatina greitesnį džiūvimą ir suteikia šukuosenai papildomo žvilgesio bei standumo.

COMMENTS