Philips ClearTouch Air GC568/65: Drabužių garintuvas

Philips ClearTouch Air GC568/65: Drabužių garintuvas


Naujausia kaina: €

Šis pagalbininkas tiesiog nepamainomas lyginant gležnus ir sudėtingo sukirpimo drabužius. „Philips“ garintuvas turi patikimą pakabos užraktą, todėl drabužiai lyginimo metu nesiblaško į šalis. Naudotis įrenginiu – tikrai paprasta: pripilame vandens į išimamą 1,8 litro talpą, o tada vieninteliu valdymo reguliatoriumi pasirenkame vieną iš trijų garo srovės intensyvumo lygių. Garintuvas pasiruošia darbui vos per 45 sekundes.

„AirStretch“ sistema pro prietaiso galvutę įtraukia vėsaus oro srovę ir kartu su karštu garu nukreipia ją į lyginamą audinį. Tuo pačiu metu audinys yra pritraukiamas ir patempiamas, o jo gijos išsitiesina ir sustangrėja. „Philips“ sukurtas garintuvo padas „SmartFlow Gold“ padas nepalieka šlapių dėmių.

„Philips“ garintuvu lengva naudotis viena ranka. Jis lengvai pasiekia sunkiai prieinamas drabužių vietas, juo galima lyginti nėrinius bei karščio nemėgstančius papuošimus. Komplekte yra masyvi pakaba, padedanti išlyginti pečių zoną. Naudodami specialų priedą galime suformuoti idealų kelnių siluetą bei išlyginti marškinių rankoves.

Garinimo metu žūva 99,9 proc. bakterijų, pašalinami nemalonūs kvapai. Todėl drabužius tenka rečiau skalbti arba valyti.

COMMENTS