Philips Beardtrimmer Series 7000 BT7210/15: tikras barzdakirpys!

Philips Beardtrimmer Series 7000 BT7210/15: tikras barzdakirpys!


Naujausia kaina: €

Daugelis vyrų ir vaikinų šiais laikais svajoja apie vešlią barzdą, tačiau ne kiekvienas moką ją tinkamai prižiūrėti. Veido plaukai auga skirtingu greičiu ir skirtingomis kryptimis. Juos sutramdyti padės naujas vakuuminis barzdos kirptuvas „Beardtrimmer Series 7000“.

Su šiuo prietaisu lengva prižiūrėti barzdą, ūsus ir žandenas. Viduje įmontuotas siurblys surenka iki 90 proc. nukirptų plaukelių, todėl mūsų vonios kambarys po barzdos kirpimo procedūros lieka švarus ir tvarkingas.

„Philips“ kirptuvas – labai patogus. Jis kerpa plaukelius 0,5 mm tikslumu. Galime rinktis vieną iš 20 ilgio nustatymų (nuo 0,5 iki 10 mm). Ši funkcija reguliuojama specialiu ratuku, kurį sukdami šviečiančiame ekranėlyje matome pasirinktą ilgį.

Barzdos kirptuvas lengvai susidoroja su skirtingo storio ir į visas puses išgulusiais plaukeliais. Jie yra pakeliami ir nukreipiami į dvipusius nerūdijančiojo plieno peiliukus, todėl barzda iki reikiamo ilgio yra nukerpama vienu judesiu. Peiliukų ašmenys pasigalanda patys, kai kirpdami plaukelius trinasi vienas į kitą. Komplekte yra kontūrinis antgalis, leidžiantis apkirpti sunkiai prieinamas ir didelio tikslumo reikalaujančias vietas. „Beardtrimmer Series 7000“ turi talpią ličio jonų bateriją. Ji įkraunama per 1 valandą ir tada gali dirbti net 75 minutes. Baigus kirpti barzdą belieka ištuštinti siurblio kamerą ir išplauti peiliukus tekančiu vandeniu.

COMMENTS