Philips Avent SCF870/22 – ruošiame maistą kūdikiams

Philips Avent SCF870/22 – ruošiame maistą kūdikiams


Naujausia kaina: €

 
„Philips Avent“ – tikras stebukladarys. Šis kūdikių maisto kombainas viską padaro pats: verda smulkiai supjaustytas daržoves ir kitus maisto produktus garuose, o po to juos sutrina, paversdamas reikiamo tirštumo tyre ir košele. Garuose maistą pakanka virti vos 5–20 minučių: jis išlaiko natūralų skonį ir maistines savybes, todėl mažylis valgo jį su malonumu. Svarbus „Philips“ kombaino privalumas – „viską daryti viename inde“. Ruošdami maistelį ir tvarkydami virtuvę sugaištame gerokai mažiau laiko nei įprastai.

Naudotis „Philips Avent“ be galo paprasta: supjaustome maistą gabalėliais, suberiame jį į indą su įstatytais trintuvo ašmenimis ir uždengiame hermetišku dangčiu. Indą ant kombaino galima uždėti abiem pusėmis. Norėdami virti maistą garuose, jį įstatome dangčiu į apačią, o kai ateina laikas maistą sutrinti, apverčiame indą aukštyn kojomis. Verdant garuose reikalingas vanduo. Jo įpilame į specialią talpą, esančią korpuso šone.

„Philips Avent“ leidžia pritaikyti maistą atsižvelgiant į vaiko amžių. „Philips“ kartu su pediatrais, dietologais ir vaikų psichologais sukūrė maisto receptus ir pritaikė juos 12 skirtingų amžiaus grupių. Specialistai taip pat pasidalijo naudingais patarimais, kurie padės kūdikį nuo mažumės pratinti maitintis sveikai ir skaniai.

philips-avent-scf870-22

COMMENTS