Philips Avent SCD610/00 | Avent SCD580/00: ką veikia mažylis?

Philips Avent SCD610/00 | Avent SCD580/00: ką veikia mažylis?

Be jauniems tėveliams skirtų naujovių neapsieina nė vienas GIDO numeris! Šį kartą pristatome net du „Philips“ daikčiukus, kurie leidžia kiekvieną akimirką žinoti, kaip sekasi mūsų vaikeliui.


Naujausia kaina: €

 

Vaikučių stebėjimo sistema

Philips Avent SCD610/00“ suteikia galimybę ne tik girdėti, bet ir matyti, kas vyksta vaiko kambaryje. Kaip ir anksčiau aprašytas modelis, šis prietaisas yra sudarytas iš dviejų dalių: belaidės kameros ir imtuvo, kuriame įmontuotas 2,4 colio įstrižainės ekranas. „Avent SCD610/00“ puikiai veikia iki 150 m atstumu, todėl tėveliai gali laisvai judėti visame bute, name ir netgi jo apylinkėse.

Vaizdo kamera lanksčia jungtimi pritvirtinta prie nedidelio trikojo. Ją galima pasukti arba palenkti bet kuria kryptimi. Kamera leidžia matyti, kas vyksta kambaryje ne tik dieną, bet ir naktį.

Tėveliams skirtas imtuvas gali vienu metu veikti net su keturiomis vaizdo kameromis! Ant imtuvo korpuso įmontuoti indikatoriai informuoja apie bevielio ryšio kokybę, akumuliatoriaus įkrovos lygį bei kūdikio kambaryje sklindančius garsus. Pasigirdus triukšmui, imtuvo ekranas pats įsijungia ir jame nušvinta per nuotolį transliuojamas vaizdas, kurį galime priartinti du kartus.

Philips AVENT SCD 580_1


Naujausia kaina: €

 

Mobilioji auklytė

Šis žaisliuką primenantis aparatas leidžia išgirsti, kas vyksta mažylio kambaryje, netrikdant kūdikio ramybės. „Avent SCD580/00“ turi mikrofoną su garso jutikliu. Išgirdęs vaiko verksmą, krykštavimą ar gugavimą, prietaisas iš karto praneša apie tai tėveliams.

Stebėjimo sistema sudaryta iš dviejų dalių, kurios patalpose veikia 50 m, o lauke – net 330 m atstumu. „Philips“ turi bateriją, kurios pakanka 18 valandų. Naudodami bevielį ryšį, galime per nuotolį išgirsti iš lovytės sklindančius garsus.

Avent SCD580/00“ taip pat nuolat stebi kambario drėgmę ir oro temperatūrą. Jame įmontuota naktinė lempelė ir MP3 grotuvas, kuris gali padainuoti lopšinę arba pasekti įrašytą pasaką. Mums labai patiko ant lubų piešiama spalvinga žvaigždėtos nakties šviesos projekcija, kurią su malonumu stebi ne tik mažylis, bet ir jo tėveliai.

COMMENTS