Philips Avance Collection HR1897/30: šviežios ir sveikos sultys

Philips Avance Collection HR1897/30: šviežios ir sveikos sultys

Apie tokią sulčiaspaudę seniai svajojome! Šis lėtaeigis prietaisas mus kasdien vaišina nuostabia ką tik išspaustų sulčių porcija ir nereikalauja ypatingos priežiūros!

Mūsų pirkėjai pamėgo lėtaeiges sulčiaspaudes. Šie prietaisai sugeba spausti įvairių vaisių, daržovių ir netgi augalų sultis, išsaugodami jų tikrą skonį, aromatą ir organizmui svarbius vitaminus. Tarp lėtaeigių sulčiaspaudžių „Philips Avance Collection HR1897/30“ užima išskirtinę vietą. Ją galima rasti daugelio TECHNORAMOS darbuotojų namuose. Galbūt todėl „Philips“ prietaiso bandymai labiau priminė senų bičiulių susitikimą, o ne formalų egzaminą su daugybe teorinių užduočių.

HR1897_30-RTP-global-001Sulčiaspaudės konstrukcija

Philips“ sulčiaspaudė – tikra gražuolė. Sunku atsigrožėti metalo ir permatomų plokštumų deriniu. Prietaiso pagrindą sudaro išimamas sulčiaspaudės mechanizmas, įspraustas į atskirą hermetišką korpusą. Įrenginio apačioje – didelė uždara atliekų talpa. Vaisius ir daržoves į sulčiaspaudę įdedame pro aukštą kaklelį, mums talkina patogus stūmoklis.

Snapelis, pro kurį bėga paruoštas gėrimas, įmontuotas labai aukštai, todėl po juo nesunkiai pastatysime aukštą stiklinę ar didesnį ąsotį. Prietaisas veikia taip tyliai, kad girdisi sulčių čiurlenimas.

Plokštuma su „Philips“ logotipu slepia snapelio užraktą, ją paspaudus ant stalo nenuvarvės nė vienas gėrimo lašas.

HR1897_30-D3P-global-001

Puikus sulčių skonis

Metas paragauti šviežiai išspaustų sulčių! Gėrimas – labai tirštas ir aromatingas. Mintyse padėkojame „Philips“ sukurtai „MicroMasticating“ technologijai, kuri sugeba iš produktų išspausti iki 90 proc. skysčių. Ji atveria vaisių ir daržovių ląsteles, atskirdama sausas medžiagas ir išsunkdama kiekvieną gaivų lašelį.

Philips Avance Collection HR1897/30“ tinka sodo ir daržo gėrybėms, kuriose yra daug krakmolo. Su ja galima spausti sultis iš bananų, mangų, lapinių kultūrų, žolelių ir netgi paversti pienu migdolų riešutus. Sulčiaspaudė atkeliauja su spalvinga knygute, kurioje radome 40 gėrimų receptų.

HR1897_30-D2P-global-001

Sąlytį su vaisiais ir sultimis turinčią sulčiaspaudės dalį labai lengva nuimti ir išvalyti

Tikrai lengva priežiūra

Ne paslaptis, kad sulčiaspaudės labai dažnai stovi be darbo, nes savininkai nemėgsta jų  plauti. Naująją „Philips“ sulčiaspaudę išvalyti ne ką sunkiau, nei išplauti puodelį! Spustelėjus korpuso viršuje esantį mygtuką iš įrenginio pašalinamas užsilikęs skystis ir išvalomas vidus. Tada atlenkiame dangtelį, nuimame iš kelių dalių sudarytą nedidelį sulčių spaudimo mechanizmą ir praskalaujame jį tekančiu vandeniu. Jokio sietelio šveisti nereikės… Jo paprasčiausiai nėra. Šią operaciją atlikome per 40 sekundžių! O koks Jūsų rekordas?

HR1897_30-MI1-global-001

COMMENTS