Parrot Disco FPV – skraidantis sparnas, kuris moka filmuoti

Parrot Disco FPV – skraidantis sparnas, kuris moka filmuoti


Naujausia kaina: €

 
Pasijusk laisvas kaip paukštis! „Parrot Disco FPV“ vilioja dar nepatirtais įspūdžiais. Šis skraiduolis lekia pašėlusiu 80 km/val. greičiu. Savita įrenginio konstrukcija, kuri primena žvalgybinius šaltojo karo laikų lėktuvus, leidžia akimirksniu pakeisti judėjimo kryptį. Su įkrauta baterija „dronas“ ore sugeba išbūti net 45 minutes ir gali nutolti 2 km atstumu nuo pakilimo vietos.

Skraidyti su „Disco FPV“ gali kiekvienas – net nelabai patyręs pilotas. Prietaisas savarankiškai pakyla ir pasiekęs 50 aukštį pradeda sukti ratus. Skrydis kontroliuojamas pulteliu su programuojamais valdymo mygtukais. „Dronas“ gali veikti automatinio ir rankinio valdymo režimu ir turi autopilotą, kuris padeda įrenginiui sugrįžti į nusileidimo vietą.

parrot_1

Įspūdingiausia „Parrot“ skraiduolio dalis – akiniai, leidžiantys pasijusti tikru lėktuvo pilotu. Į akinius statomas telefonas su jame įdiegta „FreeFlight Pro“ programėle. Ji tiesiogiai perduoda sparno priekyje įmon­tuotos plačiakampės kameros filmuojamą „Full HD“ raiškos vaizdą. Kamera turi trijų ašių stabilizavimo sistemą, kuri užtikrina sklandų, nedrebantį ir netrūkčiojantį vaizdą.

parrot_4

COMMENTS