Oral-B Vitality Kids: elektrinis dantų šepetėlis jūsų mažyliui

Oral-B Vitality Kids: elektrinis dantų šepetėlis jūsų mažyliui

Tinkamai valyti dantis būtina nuo mažų dienų, tačiau ši monotoniška procedūra daugeliui vaikų nepatinka ir neretai baigiasi ašaromis ar ožiukų rodymu. O kodėl dantukų valymo nepavertus linksmu nuotykiu? Su „Oral-B Vitality Kids“ elektriniu dantų šepetėliu tai padaryti tikrai nesunku!

Kompanija „Oral-B“ siūlo daugybę įvairioms amžiaus grupėms skirtų vaikiškų elektrinių dantų šepetėlių. Jie labai palengvina dantų priežiūrą, motyvuoja vaiką juos naudoti kasdien. Šioje apžvalgoje mes papasakosime apie patiems mažiausiems skirtus „Oral-B  Vitality Kids“ dantų šepetėlių modelius.

Jūs tik pažiūrėkite, kaip atrodo šie gražuoliai! „Oral-B Vitality Kids“ šepetėliai papuošti mėgstamiausiais animacinių filmų herojais. Šie modeliai skirti 3 metų ir vyresniems vaikams. Gamintojas siūlo kelis skirtingus variantus. Leiskite vaikui pačiam išsirinkti jam patinkantį modelį, kad jis nuo mažų dienų suvoktų savarankiškų sprendimų vertę ir dantukų valymą susietų su teigiamomis emocijomis!

Naujausia kaina: 

Dantų šepetėlio konstrukcija

Oral-B Vitality Kids“ turi įkraunamą akumuliatorių ir yra aprūpintas 2D valymo technologija, pritaikyta pieninių dantukų priežiūrai. Ji atlieka 7600 vibruojančių sukamųjų judesių per minutę ir užtikrina puikų rezultatą, kurio neįmanoma pasiekti su įprastu dantų šepetėliu.

Dantų šepetėlio galvutė su ypač minkštais šereliais labai švelniai, bet tuo pačiu efektyviai valo dantis, nesudirgindama dantenų. Galvutės konstrukcija buvo kuriama atsižvelgiant į trijų metukų vaiko burnos dydį.

Šereliai yra skirtingo ilgio. Trumpesni švelniai šalina dantų apnašas, o ilgesnių šerelių eilė, esanti galvutės viduryje, idealiai tinka kramtomųjų dantų paviršiams.

Šis „Oral-B“ dantų šepetėlis aprūpintas 2 minučių trukmės laikmačiu ir vienu valymo režimu, skirtu kasdienei dantukų priežiūrai. Komplekte yra viena valymo galvutė. Be to, įsigydami „Oral-B Vitality Kids“ dovanų gaunate mėgstamiausių animacinių filmukų herojais papuoštą kelioninį dėklą!

Naujausia kaina: 

Kokie yra vaikiško elektrinio dantų šepetėlio privalumai?

Elektrinis dantų šepetėlis padaro didžiąją darbo dalį už jūsų vaiką! Jis pasirūpina, kad galvutė judėtų atlikdama optimalius judesius ir kontroliuoja dantukų valymo laiką. Todėl tokio tipo šepetėlis pašalina gerokai daugiau apnašų ir nešvarumų nei įprastas mechaninis šepetėlis ir šį darbą atlieka žymiai greičiau.

Elektriniu šepetėliu naudotis daug linksmiau! Tai paslaptingas, bet visiškai nebaisus prietaisas. Be to, elektriniai „Oral-B“ dantų šepetėliai puikiai valo dantis ir patogiai atsigula į mažas vaiko rankytes. Jie papuošti „Disnėjaus“ „Žvaigždžių karų“ ir „Pixaro“ studijos filmų herojais, kad valytis dantukus būtų dar linksmiau ir įdomiau!

Naujausia kaina: 

Dantų valymas tampa žaidimu!

Oral-B“ pasistengė, kad valydamas dantis vaikas nenuobodžiautų, todėl savo šepetėlius aprūpino interaktyviomis pramogomis. Tereikia telefone įdiegti nemokamą laikmačio programėlę „Oral-B Disney Magic Timer“, ir dantukų valymas pavirs linksmu žaidimu!

„Oral-B Disney Magic Timer“ leidžia sukurti individualų profilį su mėgstamais „Disnėjaus“ herojais. Kol vaikas valo dantis, palaipsniui atsiveria paslėptas vaizdelis.

Ši aplikacija turi kalendorių, kurioje žymimos visos vaiko dantų valymo procedūros. Už gerai atliktą darbą ir bebaimius apsilankymus pas odontologą vaikučiai apdovanojami virtualiais lipdukais ir nuotaikingomis dovanėlėmis. Atlikti tyrimai parodė, kad naudojant „Oral-B“ šepetėlius drauge su išmaniąja programėle net 90 proc. vaikučių valo savo dantukus ilgiau, nei nenaudodami tokios programėlės.

Šios motyvacijos priemonės išugdo tinkamus burnos ertmės priežiūros įgūdžius. Pagal odontologų rekomendacijas vos dvi minutes trunkantis dantukų valymas visai neprailgsta, o išmokyti vaiką valytis dantukus du kartus per dieną būna visai nesudėtinga.

Išvados

„Oral-B“ specialistai sukūrė puikų vaikišką dantų šepetėlį ir netgi sugebėjo jį paversti niekada nepabostančiu žaisliuku! „Vitality Kids“ greitai ir nepastebimai valo dantukus, tačiau svarbiausia tai, kad šis elektrinis dantų šepetėlis padeda vaikui labai greitai suformuoti reikiamus dantų valymo įpročius, kurie pravers visą gyvenimą.

COMMENTS