Oral-B Smart Teen: elektrinis dantų šepetėlis paaugliams

Oral-B Smart Teen: elektrinis dantų šepetėlis paaugliams

Tęsiame pažintį su vaikams ir jaunimui skirtais „Oral-B“ elektriniais dantų šepetėliais. Šį kartą atėjo eilė išbandyti išmanųjį šepetėlį, kuris buvo sukurtas paaugliams ir jaunimui.

Jei vyresni žmonės naudojasi internetu, tai paaugliai jame gyvena! Jie praktiškai niekada neišsiskiria su savo išmaniaisiais telefonais. Todėl, kai atėjo laikas išrinkti geriausią šio amžiaus grupei skirtą elektrinį dantų šepetėlį, mes nedvejojome nė akimirkos. Aišku, kad į šį titulą pretenduoja tik vienas kandidatas – „Oral-B Smart Teen“! Mūsų apžvalgoje papasakosime apie išmaniąsias šio dantų šepetėlio funkcijas ir kitus ne mažiau svarbius talentus.

Kodėl verta rinktis elektrinį „Oral-B“ dantų šepetėlį?

Oral-B“ vardą žino kiekvienas! 2014 m. atlikti tyrimai parodė, kad „Oral-B“ – populiariausias prekės ženklas, kurį naudoja odontologai visame pasaulyje! Pirmieji „Oral-B“ dantų šepetėliai pasaulį išvydo dar 1950 m. Jie vainikavo bemaž du dešimtmečius trukusius tyrimus ir buvo sukonstruoti taip, valymo metu nepažeistų dantų emalės.

1969 m. „Oral-B“ šepetėlis drauge su astronautu Neilu Armstrongu nukeliavo į Mėnulį ir įveikęs daugiau nei 700 tūkst. kilometrų sėkmingai sugrįžo į Žemę! Kartu su vokiečių kompanija „Braun“ „Oral-B“ sukūrė pirmąjį elektrinį dantų šepetėlį. Sunku patikėti, bet tai įvyko prieš 55 metus!

Kuo ypatingas „Oral-B Smart Teen“ modelis?

Šis dantų šepetėlis buvo kuriamas atsižvelgiant į paauglių poreikius. Jis ypač švelnus dantims ir dantenoms. Šis modelis aprūpintas jautrių burnos ertmės zonų valymui skirtu darbo režimu. Be to, „Oral-B Smart Teen“ galima naudoti ilgalaikių dantų tiesinimo procedūrų metu.

„Oral-B Smart Teen“ turi įkraunamą naujos kartos ličio jonų bateriją, kurios įkrovos pakanka daugiau nei dviems autonominio darbo savaitėms.

Oral-B“ dantų šepetėlis ne tik valo dantis, jis natūraliai šviesina emalės paviršių ir masažuoja dantenas, skatindamas kraujotaką bei darydamas jas sveikesnėmis.

Su odontologų pagalba „Oral-B“ sukūrė apvalią galvutę. Valymo metu ji apgaubia kiekvieną dantį ir atlieka 3D valymą visose plokštumose. Per vieną minutę „Smart Teen“ atlieka net 40 tūkst. pulsuojamųjų ir 8,8 tūkst. sukamųjų grįžtamųjų judesių. Todėl gerokai sutrumpėja dantų valymo laikas: vos dvi minutės ryte ir vakare, ir dantys bus švarūs kaip niekada iki šiol!

Dvi valymo galvutės

„Oral-B Smart Teen“ dantų šepetėlis atkeliauja su dviem keičiamomis valymo galvutėmis, kurios buvo parinktos atsižvelgiant į paauglių poreikius. Todėl komplekte rasite:

  • „Sensitive UltraThin“ antgalį su ypač minkštais, plonais (vos 0,01 mm), užapvalintus galus turinčiais šereliais. Jie užtikrina švelnų valymą ir padeda geriau rūpintis jautriais dantimis bei dantenomis.

  • Ortodontinę galvutę. Ji skirta breketų (kabių) ir kitų protezavimo elementų priežiūrai. Šios galvutės šereliai sugrupuoti taip, kad galėtų pasiekti gilius tarpelius ir išvalytų kabių konstrukcijos elementus.

Odontologai rekomenduoja elektrinių dantų šepetėlių galvutes keisti ne rečiau nei kartą per 3–4 mėnesius. „Oral-B“ šepetėlių savininkams dienų skaičiuoti nereikia. Mat spalvingi šereliai atlieka indikatoriaus vaidmenį ir kai ateina laikas keisti galvutę, jie tiesiog išblunka.

Trys valymo režimai

„Oral-B Smart Teen“ siūlo viską, ko gali prireikti visavertei dantų ir burnos ertmės higienos priežiūrai. Todėl jis aprūpintas net trimis skirtingais darbo režimais:

  • Kasdienio valymo;
  • Jautrių dantų ir burnos zonų valymo;
  • Balinimo (poliravimo).

Išmaniosios funkcijos

Oral-B“ padeda kontroliuoti dantų valymo trukmę ir prižiūri, kad tai būtų daroma tinkamai. Dantų šepetėlis turi laikmatį. Vis procedūra yra suskirstyta į keturis 30 sekundžių trukmės etapus, kurių metu išvalomas kiekvienas viršutinių ir apatinių dantų ketvirtis.

Be to, prietaisas turi spaudimo jutiklį. Spustelėjus dantų šepetėlį per stipriai ant korpuso iš karto užsidega šviečiantis LED elementas, kuris informuoja, kad taip valydami dantis galite pakenkti jų emalei ir dantenoms.

Tačiau svarbiausia priežastis, dėl kurios paaugliams rekomenduojame būtent šį dantų šepetėlį – tai galimybė jį naudoti kartu su nemokama išmaniesiems telefonams skirta „Oral-B“ programėle. Ši aplikacija su dantų šepetėliu bendrauja naudodama belaidį „Bluetooth“ ryšį. Prietaisas į programėlę perduoda informaciją apie dantų valymo dažnį, trukmę ir šepetėlio paspaudimo lygį bei leidžia kontroliuoti valymo procesą realiame laike.

Oral-B“ programėlėje įdiegtas virtualus treneris, kuris pataria, kaip tinkamai valyti dantis ir padeda paaugliui išsiugdyti dantų valymo bei priežiūros įgūdžius, kurių jaunam žmogui prireiks visą gyvenimą.

Išvados

Išbandę „Oral-B Smart Teen“ įsitikinome, kad šis elektrinis dantų šepetėlis turi viską, ko gali prireikti paaugliui. Jis labai efektyviai valo dantis, todėl dantų priežiūra per dieną su šiuo prietaisus trunka vos po dvi minutes ryte ir vakare.

„Oral-B Smart Teen“ sužavėjo mus savo universalumu: trys darbo režimai, dvi valymo galvutės, skirtos ne tik dantų, bet ir breketų priežiūrai. Mes taip pat teigiamai įvertinome vokišką surinkimo kokybę bei ilgai laikančią ličio jonų bateriją.

Galutinį sprendimą rekomenduoti „Oral-B Smart Teen“ paaugliams ir jaunimui lėmė išmanioji programėlė, kuri drauge su integruotu laikmačiu bei galvutės spaudimo jutikliu padeda visada valyti dantis pačiu optimaliausiu būdu.

COMMENTS