Oral-B SMART: išmanusis dantų šepetėlis

Oral-B SMART: išmanusis dantų šepetėlis

Išmaniosios technologijos braunasi į mūsų namus. Telefonai, televizoriai… Net dantų šepetėliai tampa išmaniais! Mes nusprendėme išsiaiškinti, ko jie verti ir išbandėme populiariuosius „Oral-B SMART“ šepetėlius.

Sunku rasti skaitytoją, kuris niekada nebūtų girdėjęs „Oral-B“ vardo. Jis nuolat linksniuojamas spalvingose reklamose, „Oral-B“ šepetėlius ir dantų priežiūros priemones aukštai vertina specialistai bei jas išbandę pirkėjai. 2014 m. atlikti tyrimai parodė, kad „Oral-B“ – populiariausias prekės ženklas, kurį naudoja odontologai visame pasaulyje!

Pirmieji „Oral-B“ dantų šepetėliai pasaulį išvydo dar 1950 m. Jie vainikavo bemaž du dešimtmečius trukusius tyrimus ir buvo sukonstruoti taip, valymo metu nepažeistų dantų emalės. 1969 m. „Oral-B“ šepetėlis drauge su astronautu Neilu Armstrongu nukeliavo į Mėnulį ir įveikęs daugiau nei 700 tūkst. kilometrų sėkmingai sugrįžo į Žemę!

Kartu su vokiečių kompanija „Braun“ „Oral-B“ sukūrė pirmąjį elektrinį dantų šepetėlį. Sunku patikėti, bet tai įvyko prieš 55 metus! Ko verti šiuolaikiniai „Oral-B“ dantų šepetėliai? Ieškodami atsakymo į šį klausimą, į GIDO laboratoriją pasikvietėme kelis skirtingus Vokietijoje pagamintus modelius. Atėjo eilė išsiaiškinti, ką moka „Oral-B SMART“ serijos atstovai. Mums pasidarė įdomu, kodėl TECHNORAMOS pirkėjai būtent juos renkasi ypač dažnai.

„Oral-B Smart 4500“ kaina:

Švarūs dantys – vos per dvi minutes!

Oral-B SMART“ turi ličio jonų bateriją, kelioninį dėklą ir įkrovimo stotelę su antgalių laikikliu. Šio šepetėlio širdis – galingas varikliukas, kurio dėka valymo galvutė atlieka 40 tūkst. pulsuojamųjų [2] ir 8,800 vibruojančių sukamųjų [1, 3] judesių per minutę. Darbo metu šereliai apgaubia kiekvieną dantį, atsiranda 3D valymo efektas, kuris savo kelyje nepalieka nepaliestų vietų.

Variklio darbą kontroliuoja specialus valdiklis, todėl jūsų paslaugoms – net keturi skirtingi valymo režimai. Vienas skirtas kasdieninei dantų priežiūrai, antras – jautriems dantims. Kiti du rūpinasi, kad jūsų dantys būtų akinančiai balti ir masažuoja dantenas.

Prietaisas turi profesionalų laikmatį, kuris veikia 30 sekundžių intervalais. Tiek laiko pakanka išvalyti vieną viršutinių ar apatinių dantų pusę. Taigi visa dantų valymo procedūra užtrunka vos 2 minutes!

Oral-B SMART“ dantų šepetėliai turi vizualinį spaudimo jutiklį. Esant per stipriam spaudimui, apie tai praneš mirksintis raudonas indikatorius bei automatiškai atsijungs pulsuojantys judesiai. Spaudimą sumažinus, pulsacijos taip pat automatiškai atsinaujina.

„Oral-B Smart 5900“ kaina:

Dvi valymo galvutės

„Oral-B“ šepetėliai garsėja tuo, kad yra ypač švelnūs dantenoms. Dėl to turime padėkoti specialioms valymo galvutėms, kurios buvo sukurtos atsižvelgiant į geriausių pasaulio odontologų patarimus, ir spaudimo stebėjimo sistemai. Jei paspausite šepetėlį per stipriai, ši sistema iš karto jums apie tai praneš, neleisdama padaryti žalos dantenoms.

„Oral-B“ siūlo kelis skirtingus SMART serijos šepetėlių modelius, kurie komplektuojami su skirtingų tipų valymo galvutėmis:

  • „Cross Action“ galvutės turi šerelius, nukreiptus 16° kampu. Todėl jie lengvai pasiekia dantenas ir įsiskverbę į tarpdančių erdves efektyviai šalina maisto likučius ir dantų apnašas. „Cross Action“ jas pašalina iki 100 proc. geriau nei įprastas rankinis dantų šepetėlis!

  • „Sensitive UltraThin“ galvutė su ypač minkštais, plonais, užapvalintus galus turinčiais šereliais užtikrina švelnų valymą ir padeda geriau rūpintis jautriais dantimis bei dantenomis.

Odontologai rekomenduoda elektrinių dantų šepetėlių galvutes keisti ne rečiau nei kartą per 3 mėnesius. „Oral-B“ šepetėlių savininkams dienų skaičiuoti nereikia. Mat spalvingi šereliai atlieka indikatoriaus vaidmenį ir išblunka, kai ateina laikas keisti galvutę.

SMART serijos šepetėlius galima naudoti su visų tipų „Oral-B“ galvutėmis

Kokį „Oral-B SMART“ šepetėlį pasirinkti?

Oral-B SMART“ serijos dantų šepetėliai skiriasi komplektacija, valymo režimų skaičiumi ir naudingais priedais. Mūsų bandymų laboratorijoje apsilankė dvi skirtingos versijos: SMART 4500 ir SMART 5900. Jos abi turi patogius kelioninius dėklus. Kaip parodė mūsų bandymai – geriausia valymo kokybę užtikrinama tada, kai šepetėlis laikomas ant įkroviklio, įjungto į elektros tinklą. O kad akumuliatorius tarnautų ilgiau, jį rekomenduojama visiškai iškrauti kas 6 mėnesius.

Oral-B SMART 4500“ yra „apginkluotas“ dviem valymo galvutėmis – „Cross Action“ ir „Sensi UltraThin“, o štai „Oral-B SMART 5900“ komplekte yra net du elektriniai SMART serijos šepetėliai ir dvi „Cross Action“ tipo galvutės. Todėl pastarajį komplektą verta rinktis, jei ruošiatės „Oral-B“ šepetėliais aprūpinti visą šeimą ar vienas šeimos narių yra daug keliaujantis!

Išmanioji programėlė

Oral-B SMART“ šepetėlis naudoja belaidį „Bluetooth“ ryšį, kuriuo bendrauja su jūsų išmaniajame telefone įdiegta nemokama „Oral-B“ programėle. Ši aplikacija leidžia kontroliuoti dantų valymą realiuoju laiku.

Animuotas vedlys burnos ertmę padalija į keturias zonas, o laikmatis informuoja, kada ir kurią zoną turite valyti. Programėlė taip pat padeda išlaikyti tinkamą šepetėlio spaudimo lygį – per stipriai paspaudus, telefono ekrane iš karto pasirodo įspėjantis pranešimas.

Dantų priežiūra – tai ne tik dantų valymas. „Oral-B“ programėlė primins, kad atėjo laikas skalauti burnos ertmę, valyti liežuvį ir naudoti dantų valymo siūlą. Aplikacija veda dantų priežiūros dienoraštį. Jį galėsite parodyti savo odontologui, kuris patars, ką turite daryti, kad dantų priežiūra taptų dar efektyvesnė.

„Oral-B“ tiki savo dantų šepetėlių efektyvumu, todėl jiems suteikiama įspūdinga 60 dienų pinigų grąžinimo garantija! Ji veikia labai paprastai – jei per šį laikotarpį, naudodami „Oral-B“ dantų šepetėlį nepajusite teigiamo efekto kovoje su apnašomis ir gerinant dantenų kondiciją, galėsite grąžinti pirkinį be jokių sąlygų ir susigrąžinti išleistus pinigus! Su akcijos sąlygomis galite susipažinti čia.

COMMENTS