Oral-B PRO: kasdienė dantų priežiūra

Oral-B PRO: kasdienė dantų priežiūra

Kiekvienas iš mūsų nori turėti sveikus dantis ir akinančiai baltą šypseną. Su elektriniu „Oral-B PRO“ serijos dantų šepetėliu šią svajonę įgyvendinti visai nesunku!

Sunku rasti skaitytoją, kuris niekada nebūtų girdėjęs „Oral-B“ vardo. Jis nuolat linksniuojamas spalvingose reklamose, „Oral-B“ šepetėlius ir dantų priežiūros priemones aukštai vertina specialistai bei jas išbandę pirkėjai. 2014 m. atlikti tyrimai parodė, kad „Oral-B“ – populiariausias prekės ženklas, kurį naudoja odontologai visame pasaulyje!

Pirmieji „Oral-B“ dantų šepetėliai pasaulį išvydo dar 1950 m. Jie vainikavo bemaž du dešimtmečius trukusius tyrimus ir buvo sukonstruoti taip, kad valymo metu nepažeistų dantų emalės. 1969 m. „Oral-B“ šepetėlis drauge su astronautu Neilu Armstrongu nukeliavo į Mėnulį ir įveikęs daugiau nei 700 tūkst. kilometrų sėkmingai sugrįžo į Žemę!

Kartu su vokiečių kompanija „Braun“ „Oral-B“ sukūrė pirmąjį elektrinį dantų šepetėlį. Sunku patikėti, bet tai įvyko prieš 55 metus! Nusprendėme išbandyti, ko verti šiuolaikiniai „Oral-B“ dantų šepetėliai ir į GIDO laboratoriją pasikvietėme tris skirtingas serijas: PRO, SMART ir GENIUS. Pirmosiomis mūsų testo „aukomis“ tapo „Oral-B PRO“ serijos dantų šepetėliai.


„Oral-B PRO 790 Cross Action“ kaina:
„Oral-B PRO 770 3D White“ kaina
:


Šepetėlio konstrukcija

„Oral-B PRO šepetėliai pagaminti iš kokybiško ir lengvai valomo plastiko. Jie patogiai guli delne, nes vietos, kurias valydami dantis liečiate ranka, yra padengtos neslidžiu guminiu paviršiumi.

Kiekvienas „Oral-B PRO“ serijos šepetėlis turi akumuliatorių ir patogų stovelį, kuris tuo pačiu atlieka įkroviklio vaidmenį. Akumuliatoriaus įkrovos lygį parodo korpuso apačioje esantis indikatorius. Kad pasiektumėte geriausią valymo kokybę, visada laikykite dantų šepetėlį ant įkroviklio, įjungto į elektros tinklą. O kad akumuliatorius tarnautų ilgiau, visiškai jį iškraukite kas 6 mėnesius.


„Oral-B PRO 750 3D White“ kaina:
„Oral-B PRO 750 Cross Action“ kaina
:


Švarių ir sveikų dantų paslaptis

Be to šepetėlis išvalo dantis vos per 2 minutes! Prietaisas turi profesionalų laikmatį, kuris veikia 30 sekundžių intervalais. Tiek laiko pakanka išvalyti vieną viršutinių ar apatinių dantų ketvirtį.

„Oral-B PRO“ elektrinis šepetėlis idealiai tinka kasdieniai dantų priežiūrai. Apvali šepetėlio galvutė kiekvieną minutę atlieka 20 tūkst. pulsuojamųjų [2] ir 8,8 tūkst. vibruojančių sukamųjų [1, 3] judesių. Visi „Oral-B PRO“ serijos modeliai turi integruotą spaudimo jutiklį, kuris, kai spaudžiate per stipriai, automatiškai atjungia pulsuojančius judesius. Spaudimą sumažinus, pulsacijos taip pat automatiškai atsinaujina.

„Oral-B“ šepetėlių galvutės

Kiekvieno žmogaus dantys yra unikalūs, todėl jiems reikalinga individuali priežiūra. „Oral-B“ siūlo skirtingus nuimamas elektrinių šepetėlių galvutes, kurios buvo sukurtos bendradarbiaujant su geriausiais pasaulio odontologais. Skirtingi „Oral-B PRO“ serijos modeliai yra komplektuojami dviejų tipų galvutėmis:

  • „Cross Action“. Ši galvutė yra apvali ir turi šerelius, nukreiptus 16° kampu. Todėl jie lengvai įsiskverbia į tarpdančių erdves ir efektyviai šalina maisto likučius bei dantų apnašas. „Cross Action“ tai daro iki 100 proc. geriau nei įprastas rankinis dantų šepetėlis! Tokią galvutę turi „Oral-B PRO 750 Cross Action“ ir „Oral-B PRO 790 Cross Action“.

  • „3D White“. Tai idealus pasirinkimas žmonėms, svajojantiems turėti idealiai baltus ir spindinčius dantis. Ovalo formos „3D White“ galvutė aprūpinta specialia gumine taurele, į kurią išspaudžiama dantų pasta, skirta veiksmingam pigmento ir dėmių šalinimui. Teigiamą efektą pajusite vos po 30 dienų: jūsų dantys taps šviesesni ir sveikesni! „Oral-B PRO 750 3D White“ gausite vieną dantų balinimui pritaikytą galvutę, o „Oral-B PRO 770 3D White“ dėžutėje rasite net du tokius antgalius.

Valymo metu „Oral-B“ galvutės apgaubia kiekvieną dantuką, išvalydamos tolimiausiuose kampeliuose susikaupusias apnašas. Šerelių kuokštai išdėstyti skirtinguose lygmenyse. Jie atkartoja dantų siluetą ir judėjimo metu sukuria nedidelį vandens sūkurį, išsiurbiantį tarpdančiuose užstrigusius nešvarumus.

Odontologai rekomenduoda elektrinių dantų šepetėlių galvutes keisti ne rečiau nei kartą per 3 mėnesius. „Oral-B“ šepetėlių savininkams dienų skaičiuoti nereikia. Mat spalvingi šereliai atlieka indikatoriaus vaidmenį ir išblunka, kai ateina laikas keisti galvutę.

„Oral-B PRO“ šepetėlį taip pat galima naudoti ir su kitų tipų galvutėmis, skirtomis jautriems dantims, užstrigusių maisto likučių šalinimui bei dantenų masažui: „Sensi Ultrathin“, „Precision Clean“, „FlossAction“ ir „Ortho Care“. Šių specializuotų priedų galite įsigyti papildomai.

Kurį „Oral-B PRO“ modelį pasirinkti?

Kaip jau minėjome „Oral-B PRO“ atkeliauja su skirtingomis galvutėmis. Be to, šios serijos modeliai skiriasi komplektacija ir naudingais priedais. „Oral-B PRO 750 Cross Action“ ir „Oral-B PRO 750 3D White“ verta rinktis daug keliaujantiems žmonėms. Mat šie dantų šepetėliai turi patogius kelioninius dėklus.

„Oral-B PRO 770 Cross Action“ ir „Oral-B PRO 770 3D White“ dėžutėse rasite papildomą „Cross Action“ arba „3D White“ antgalį, o įsigiję „Oral-B PRO 790 Cross Action“ gausite ne vieną, bet du elektrinius PRO serijos dantų šepetėlius!

„Oral-B“ tiki savo dantų šepetėlių efektyvumu, todėl jiems suteikiama įspūdinga 60 dienų pinigų grąžinimo garantija! Ji veikia labai paprastai – jei per šį laikotarpį, naudodami „Oral-B“ dantų šepetėlį nepajusite teigiamo efekto kovoje su apnašomis ir gerinant dantenų kondiciją, galėsite grąžinti pirkinį be jokių sąlygų ir susigrąžinti išleistus pinigus! Su akcijos sąlygomis galite susipažinti čia.

COMMENTS