Oral-B Junior 6+: geriausias elektrinis dantų šepetėlis pradinukui

Oral-B Junior 6+: geriausias elektrinis dantų šepetėlis pradinukui

Vaikai auga greitai… Atrodo, dar vakar kalėsi pirmieji dantukai, o šiandien mūsų atžala jau ruošiasi eiti į pirmąją klasę! Tai nuostabus kvapą gniaužiančių pokyčių metas: darželį keičia mokyklos suolas, o pieninius dantukus – nuolatiniai dantys. Elektrinis dantų šepetėlis „Oral-B Junior 6+“ yra skirtas būtent tokio amžiaus vaikams. Mes papasakosime, kuo jis ypatingas.

„Oral-B“ vardą žino kiekvienas! 2014 m. atlikti tyrimai parodė, kad „Oral-B“ – populiariausias prekės ženklas, kurį naudoja odontologai visame pasaulyje! Pirmieji „Oral-B“ dantų šepetėliai pasaulį išvydo dar 1950 m. Jie vainikavo bemaž du dešimtmečius trukusius tyrimus ir buvo sukonstruoti taip, kad valymo metu nepažeistų dantų emalės. 1969 m. „Oral-B“ šepetėlis drauge su astronautu Neilu Armstrongu nukeliavo į Mėnulį ir įveikęs daugiau nei 700 tūkst. kilometrų sėkmingai sugrįžo į Žemę! Kartu su vokiečių kompanija „Braun“ „Oral-B“ sukūrė pirmąjį elektrinį dantų šepetėlį. Sunku patikėti, bet tai įvyko prieš 55 metus!

„Oral-B“ kuria elektrinius šepetėlius, skirtus ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Praėjusioje  apžvalgoje mes pasakojome apie „Oral-B Vitality Kids“ modelius. Šie šepetėliai puikiai tinka ikimokyklinio amžiaus vaikams. O šį kartą nusprendėme susipažinti su pradinukams skirtu „Oral-B Junior 6+“.

Naujausia kaina: 

Dantų šepetėlio konstrukcija ir galimybės

Augant vaikui, auga ir jo poreikiai. Sulaukus 5–7 metų amžiaus pieninius dantukus ima keisti nuolatiniai. Todėl būtina pasirūpinti nauju, galingesniu dantų šepetėliu, kuris galėtų užtikrinti optimalią dantų ir dantenų priežiūrą. Elektrinis dantų šepetėlis „Oral-B Junior 6+“ puikiai susidoroja su naujais iššūkiais. Kaip galima atspėti iš jo pavadinimo, jis skirtas 6 metų ir vyresniems vaikams.

Junior 6+“ nėra toks spalvingas kaip „Vitality Kids“, ir gerokai labiau primena suaugusiems skirtus modelius. Tačiau jis – žymiai galingesnis. Per vieną minutę šis dantų šepetėlis atlieka net 20 tūkst pulsuojančių ir 8,8 tūkst. vibruojančių sukamųjų judesių!

Oral-B“ šepetėlis turi įkraunamą bateriją ir yra aprūpintas kontaktiniu krovikliu. Bandymai parodė, kad naudojant dantų šepetėlį du kartus per dieną po dvi minutes, jo įkrovos pakanka maždaug dviem savaitėms. Todėl šį šepetėlį galima naudoti ne tik namuose, bet ir iškylose ar kelionėse.

Ideali dantų priežiūra

Junior 6+“ padės vaikui suformuoti tinkamus dantų priežiūros įgūdžius. Daugelis žmonių valdydami dantis per stipriai spaudžia dantų šepetėlių. Tokia klaida sukelia dantenų kraujavimą ir ilgainiui gali tapti rimtesnių problemų priežastimi. Mūsų išbandytas „Oral-B“ dantų šepetėlis leis šią problemą pamiršti visiems laikams! Mat jis aprūpintas spaudimo jutikliu.

Dantų valymas su šiuo elektriniu „Oral-B“ šepetėliu užtrunka vos 2 minutes. Prietaisas turi laikmatį. Visa procedūra yra suskirstyta į keturis 30 sekundžių trukmės etapus, kurių metu išvalomas kiekvienas viršutinių ir apatinių dantukų ketvirtis.

Junior 6+“ dantų šepetėlio komplekte radome „Sensitive UltraThin“ valymo galvutę, kuri dėl ypač minkštų šerelių puikiai pritaikyta vaiko dantų priežiūrai. Šie šereliai yra vos 0,01 mm storio, todėl „Sensitive UltraThin“ užtikrina švelnų valymą ir padeda geriau rūpintis ypač jautriais dantimis ir dantenomis. Su odontologų pagalba sukurta apvali galvutė apgaubia kiekvieną dantį ir pašalina apnašas iš visų pusių, sukurdama 3D valymo efektą.

Išvados

Oral-B Junior 6+“ mums paliko ypač gerą įspūdį. Nors tikėtis ko nors kito iš Vokietijoje pagaminto prietaiso tikriausiai ir neverta! Šis dantų šepetėlis patogiai guli vaikiškoje rankoje ir lengvai pasiekia tolimiausius burnos kampelius. Galingas mechanizmas užtikrina patikimą dantų priežiūrą visose plokštumose ir pašalina apnašas bei nešvarumus vos per 2 minutes.

 

COMMENTS