Oral-B GENIUS: dantų valymo flagmanas

Oral-B GENIUS: dantų valymo flagmanas

„Oral-B“ pristatė Vokietijoje pagamintus GENIUS serijos dantų šepetėlius. Kuo jie ypatingi? Tai išmanūs prietaisai, todėl dantų valymas su jais yra greitesnis, paprastesnis ir efektyvesnis kaip niekada iki šiol!

Sunku rasti skaitytoją, kuris niekada nebūtų girdėjęs „Oral-B“ vardo. Jis nuolat linksniuojamas spalvingose reklamose, „Oral-B“ šepetėlius ir dantų priežiūros priemones aukštai vertina specialistai bei jas išbandę pirkėjai. 2014 m. atlikti tyrimai parodė, kad „Oral-B“ – populiariausias prekės ženklas, kurį naudoja odontologai visame pasaulyje!

Pirmieji „Oral-B“ dantų šepetėliai pasaulį išvydo dar 1950 m. Jie vainikavo bemaž du dešimtmečius trukusius tyrimus ir buvo sukonstruoti taip, valymo metu nepažeistų dantų emalės. 1969 m. „Oral-B“ šepetėlis drauge su astronautu Neilu Armstrongu nukeliavo į Mėnulį ir įveikęs daugiau nei 700 tūkst. kilometrų sėkmingai sugrįžo į Žemę!

Kartu su vokiečių kompanija „Braun“ „Oral-B“ sukūrė pirmąjį elektrinį dantų šepetėlį. Sunku patikėti, bet tai įvyko prieš 55 metus! Nusprendėme išbandyti, ko verti šiuolaikiniai „Oral-B“ dantų šepetėliai ir į GIDO laboratoriją pasikvietėme tris naujas šepetėlių serijas. Šį kartą ant mūsų bandymų stalo išmanieji dantų šepetėliai „Oral-B GENIUS“.

Jei svajojate pamatyti, kaip atrodys dantų šepetėliai ateityje, jums būtina išbandyti „Oral-B GENIUS“. Šios serijos šepetėliai aprūpinti išmaniųjų technologijų rinkiniu, kuris padeda vartotojui valyti dantis pačiu efektyviausiu būdu!

„Oral-B GENIUS“ korpuse įmontuotas elektros variklis nuolat keičia judėjimo kryptį. Kiekvieną minutę šepetėlio galvutė atlieka 48 tūkst. pulsuojamųjų [2] ir 10,5 tūkst. vibruojančių sukamųjų [1, 3] judesių. Be to, jis „apginkluotas“ įspūdingu nuimamų galvučių komplektu ir įspūdingu išmaniųjų funkcijų rinkiniu.

„Oral-B GENIUS 9300“ kaina:

Net keturios galvutės!

Mes išbandėme du GENIUS serijos modelius: GENIUS 8900 ir GENIUS 9300. Jie turi vienodus elektrinius kotelius, tačiau skiriasi nuimamų valymo galvučių rinkiniais. GENIUS 8900 komplekte jų yra trys („Cross Action“, „Sensitive“  ir „3D White“), o GENIUS 9300 – net keturios („Cross Action“, „Sensitive UltraThin“, „3D White“ ir „Floss Action“).

„Oral-B GENIUS 8900“ kaina:

„Oral-B“ galvutės atlieka skirtingas funkcijas. Jų forma ir struktūra buvo parinkta parinkta bendradarbiaujant su geriausiais pasaulio odontologais. Valymo metu galvutė apgaubia kiekvieną dantį, todėl sukuriamas 3D valymo efektas:

  • „Cross Action“ galvutės turi šerelius, nukreiptus 16° kampu. Todėl jie lengvai pasiekia dantenas ir įsiskverbę į tarpdančių erdves efektyviai šalina maisto likučius ir dantų apnašas. „Cross Action“ jas pašalina iki 100 proc. geriau nei įprastas rankinis dantų šepetėlis!

  • „Sensitive UltraThin“ galvutė su ypač minkštais, plonais, užapvalintus galus turinčiais šereliais užtikrina švelnų valymą ir padeda geriau rūpintis jautriais dantimis bei dantenomis.

  • „3D White“ galvutė aprūpinta specialia gumine taurele, į kurią išspaudžiama dantų pasta, skirta veiksmingam pigmento ir dėmių šalinimui.

  • „Floss Action“ galvutė šereliai tarsi dantų siūlas prasiskverbia į sunkiai pasiekiamas vietas ir užtikrina patį efektyviausią tarpdančių valymą.

Odontologai rekomenduoda elektrinių dantų šepetėlių galvutes keisti ne rečiau nei kartą per 3 mėnesius. „Oral-B“ šepetėlių savininkams dienų skaičiuoti nereikia. Mat spalvingi šereliai atlieka indikatoriaus vaidmenį ir išblunka, kai ateina laikas keisti galvutę.

„Oral-B“ galvutės garsėja tuo, kad yra ypač švelnios dantenoms. Tinkama jų priežiūra užtikrinama naudojant trigubą spaudimo stebėjimo sistemą. Jei paspausite šepetėlį per stipriai, jis iš karto jums apie tai praneš ir netgi iš karto sumažins šepetėlio varikliuko sukimosi greitį, kad šereliai nepadarytų jokios žalos dantenoms.

GENIUS serijos šepetėlius galima naudoti su visų tipų „Oral-B“ galvutėmis

Išmaniosios funkcijos

Su „Oral-B GENIUS“ dantis kruopščiai išvalysite vos per dvi minutes! Šepetėlis naudoja belaidį „Bluetooth“ ryšį, kuriuo bendrauja su jūsų išmaniajame telefone įdiegta nemokama „Oral-B“ programėle. Ši aplikacija leidžia kontroliuoti dantų valymą realiuoju laiku. Padėties aptikimo technologija nustato, kokios burnos ertmės sritys jau yra išvalytos ir atėjus laikui praneša, kada reikia pereiti prie kitos zonos. Kad programėlė valant dantis naudotis būtų patogu, komplekte yra specialus telefono laikiklis, kuris prisisiurbia prie veidrodžio ar kito stiklo paviršiaus.

Kiekvieno žmogaus dantys yra skirtingi. „Oral-B“ programėlė ir ant šepetėlio rankenos esantis valdymo skydelis leidžia pritaikyti prietaiso darbą savo poreikiams. Specialiai paruošti režimai leis masažuoti dantenas, balinti nuo kavos ir arbatos patamsėjusius dantis, pasirūpins apnašų šalinimu ir padės atsikratyti nemalonaus burnos kvapo.

Ypatingas šepetėlio dizainas

Bandymų metu mūsų dėmesį patraukė „SmartRing“. Tai įvairiomis spalvomis šviečiantis žiedas, sudarytas iš LED elementų. Naudodami „Oral-B“ programėlę galėsite pasirinkti, kokia spalva jis švies. „SmartRing“ įspėja, kai per stipriai spaudžiate dantų šepetėlį, informuoja apie pasirinktą darbo režimą ir valymo laiką.

„Oral-B GENIUS 9300“ taip pat turi kelioninį dėklą su USB jungtimi, kuris leidžia vienu metu įkrauti dantų šepetėlį ir jūsų telefoną! Keliaujant šis dėklas gali nesunkiai atstoti telefono stovelį.

Kuo ypatingi GENIUS šepetėlių modeliai?

Abi mūsų išbandytos „Oral-B“ versijos – GENIUS 8900 ir GENIUS 9300 – turi talpias ir ilgaamžias ličio jonų baterijas. Bandymų metu įsitikinome, kad kasdien valant dantis du kartus po 2 minutes, geriausia valymo kokybę užtikrinama tada, kai šepetėlis laikomas ant įkroviklio, įjungto į elektros tinklą. Kad akumuliatorius tarnautų ilgiau, jį rekomenduojama visiškai iškrauti kas 6 mėnesius.

GENIUS 8900 aprūpintas penkiais valymo režimais (kasdieninis ir profesionalus valymas, programa jautriems dantims, balinimas ir dantenų masažas), o GENIUS 9300 – net šešiais (turi papildomą liežuvio priežiūros programą). Ko gero, tai pats universaliausias elektrinis dantų šepetėlis, kokį kada nors esame matę. O štai GENIUS 8900 ypatingas tuo, kad jo komplekte yra dvi šepetėlių rankenos, todėl šį modelį verta rinktis, jei norite puikiu dantų priežiūros prietaisu aprūpinti ne tik save, bet ir savo antrąją pusę. Be to labai patogu, jei kuris nors šeimos nariui tenka daug keliauti.

„Oral-B“ tiki savo dantų šepetėlių efektyvumu, todėl jiems suteikiama įspūdinga 60 dienų pinigų grąžinimo garantija! Ji veikia labai paprastai – jei per šį laikotarpį, naudodami „Oral-B“ dantų šepetėlį nepajusite teigiamo efekto kovoje su apnašomis ir gerinant dantenų kondiciją, galėsite grąžinti pirkinį be jokių sąlygų ir susigrąžinti išleistus pinigus! Su akcijos sąlygomis galite susipažinti čia.

COMMENTS