NOKIA 8110 4G: „Matrica“ sugrįžta!

NOKIA 8110 4G: „Matrica“ sugrįžta!

Senoliai dar prisimena laikus, kai pasaulyje karaliavo NOKIA, o kino teatruose žiūrovai aikčiojo matydami stebuklus, kuriuos „Matricoje“ išdarinėjo tuomet dar nelabai žinomo aktoriaus Keanu Reeve’o vaidinamas herojus. Tuomet visi svajojo apie Neo telefoną – NOKIA 8110…

Prieš 20 metų visi kalbėjo apie Neo telefoną NOKIA 8110

Praėjo 20 metų, ir NOKIA vėl sugrįžo! Gamintojas kuria naujus išmaniuosius telefonus, bet nepamiršta ir savo didingos praeities. Pernai pristatytą visai neišmanią NOKIA 3310 versiją pirkėjai tiesiog iššlavė nuo lentynų. Paskatinta šios daugeliui kiek netikėtos sėkmės NOKIA Barselonoje vykstančiame Pasauliniame mobiliųjų technologijų kongrese pristatė dar vieną atnaujintą legendinį modelį.

NOKIA 8110 4G labai panašus į savo pirmtaką: tik išskleidžiamas korpusas tapo šiek tiek lieknesnis ir grakštesnis. Naujasis „ragelis“ primena bananą. Galbūt todėl gamintojas nusprendė išleisti žaismingą geltoną šio telefono versiją!

Įrenginys idealiai priglunda prie veido ir puikiai tinka pokalbiams. Telefonas turi spalvotą 2,4 colio įstrižainės ekranėlį, yra ir 2 megapikselių fotoaparatas, 512 MB darbinės bei 4 GB vidinės atminties. Aišku, nė viena save gerbianti NOKIA negali apsieiti be „gyvatėlės“!

Gamintojai pasigailėjo vartotojų ir aprūpino NOKIA 8110 4G kai kuriomis išmaniosiomis funkcijomis. Telefonas gali sinchronizuoti duomenis internetu: į jį atkeliaus „Gmail“ ir „Outlook“ laiškai, kalendoriaus bei pašto dėžutės įrašai. Kūrėjai taip pat žada, kad šiame telefone atsiras balsu valdomas „Google“ asistentas bei „Google Žemėlapių“ programėlė.

Galimybėmis NOKIA 8110 negali lygiuotis į šiuolaikinius išmaniuosius telefonus. Už tai šis „ragelis“ be papildomos įkrovos budėjimo režimu sugeba išgyventi net 25 dienas. Parduotuves jis turėtų pasiekti jau gegužės mėnesį ir kainuos 79 eurus.

NOKIA 8110 4G lemta tapti pagalbiniu telefonu ir stilingu vakarėlių aksesuaru. Be to, jis puikiai reklamuoja naujus NOKIA išmaniuosius modelius. Barselonoje mūsų dėmesį patraukė galingiausias šio gamintojo flagmanas „NOKIA 8 Sirocco“. Tai pirmas šio gamintojo telefonas su lenktus kraštus turinčiu 5,5 colio (14 cm) įstrižainės ekranu.

„NOKIA 8 Sirroco“ ekrano stiklas turi užlenktus kraštus, kurie įauga į telefono korpusą

„NOKIA 8 Sirocco“ įmontuotas galingas „Qualcomm 835“ procesorius, net 6 GB „ramo“ ir 128 GB vidinės atminties. Pirštų atspaudų skaitytuvas persikėlė į galinę korpuso sienelę. Ten taip pat rasime dvigubą 12 megapikselių kamerą su kokybiška ZEISS optika. Kaip ir dera visiems šiuolaikiniams NOKIA telefonams „Sirocco“ turi naujausią „Android 8 Oreo“ operacinės sistemos versiją.

Barselonoje NOKIA pristatė atnaujintą telefonų seriją

COMMENTS