Nintendo Switch: naujoji japonų žaidimų konsolė

Nintendo Switch: naujoji japonų žaidimų konsolė


Naujausia kaina: €

„Nintendo“ visada stebina sprendimais, kurių neįmanoma išvysti kitose žaidimų konsolėse. Tačiau naujasis jos kūrinys privertė aiktelėti net ir labiausiai naujovėmis išlepintus žaidimų mėgėjus.

Prieš dešimtmetį „Nintendo“ pradėjo tikrą revoliuciją. Jos sukurta žaidimų konsolė „Nintendo Wii“ viliojo ir jaunus, ir senus. Mat „Nintendo“ pulteliai leido žaidimus valdyti rankų mostais, o tokios pramogos kaip „Wii Sports“, „Mario Kart Wii“ ar „Wii Fit“ pavertė „Wii“ konsolę tikra vakarėlių žvaigžde. Deja, „Nintendo“ nepavyko pakartoti „Wii“ sėkmės. Šią konsolę turėjusi pakeisti „Wii U“ netapo tokia populiari.

Pagaliau atėjo laikas trečiam bandymui – kovo pradžioje parduotuvėse pasirodė naujausias „Nintendo“ kūrinys – „Switch“. Tai žaidimų konsolė, kuri tarsi chameleonas geba keisti savo pavidalą!

Tikras transformeris

Iš pirmo žvilgsnio „Switch“ primena senąją „Wii U“, tačiau ji siūlo gerokai daugiau galimybių. Ji panaši į planšetę, įspraustą tarp dviejų „Joy-Con“ valdiklių. Šiuos valdiklius galima nuimti, o patį ekraną – įstatyti į spe­cialų dėklą. Per jį „Switch“ jungiasi prie televizoriaus. Tuomet prietaisas iš „planšetės“ tampa visiems įprasta žaidimų konsole, o nuimti valdikliai – visaverčiais pulteliais.

Prie ekrano esančius „Joy-Con“ valdiklius galima nuimti ir naudoti atskirai

Lankstieji „Joy-Con“

Kiekvienas „Joy-Con“ turi standartinius žaidimų valdymo mygtukus ir suteikia galimybę įvairias pramogas valdyti judesiais. Šiuos valdiklius galima naudoti prijungtus prie ekrano, sujungtus į vieną tradicinį pultelį arba visiškai atskirai.

Žaidžiant keliems asmenims skirtus žaidimus, kiekvienas žaidėjas gauna po vieną „Joy-Con“ valdiklį. Norint savo jėgas išbandyti didesniame draugų būryje, teks įsigyti papildomų valdymo priedų. Jei mūsų bičiuliai taip pat turi „Nintendo Switch“, tuomet galėsime jas visas sujungti į vieną žaidimų tinklą!

Žaidimo metu „Joy-Con“ vibruoja, sukurdami įtaigius efektus. Pavyzdžiui, jie leidžia pajusti, kaip stiklinės dugnu rieda ledo gabaliukai.  Jausmas išties nepakartojamas!

„1-2-Switch“ mini žaidimų rinkinys kviečia išbandyti jėgas su savo draugais

Geriausi žaidimai

Pirkdami „Nintendo Switch“ kartu dovanų gausime vieną iš dviejų puikių žaidimų – naują „Legent of Zelda“ versiją „Breath of the Wild“ arba mini žaidimų rinkinį „1-2-Switch“. Jame yra daugiau nei 20 mini pramogų, pavyzdžiui, kaubojų dvikovos, samurajų susirėmimai, stalo teniso, šokių ir net piešimo turnyrai. Juose galėsime varžytis su savo draugais.

Dar daugiau pramogų galėsime įsigyti virtualioje „Nintendo“ parduotuvėje. Deja, kol kas Lietuvos žaidėjams skirtų pramogų skaičius yra labai ribotas.

COMMENTS