Nintendo Labo Variety Kit: konstruktorius iš kartono!

Nintendo Labo Variety Kit: konstruktorius iš kartono!

„Labo“ mus privertė prisiminti vaikystę, kai laki vaizduotė kiekvieną lazdą paversdavo kardu, o kartoninę dėžę – riterio šarvais. „Variety Kit“ – tai nuotaikingų „Nintendo“ žaidimų rinkinys ir konstruktorius, prie kurio gali linksmai leisti laiką visa šeima!

Tokio konstruktoriaus mums dar niekada neteko matyti! Jis skirtas naujajai žaidimų konsolei „Nintendo Switch“. „Labo“ atkeliavo didelėje dėžėje, kurioje radome įvairiausiomis spalvomis išmargintus kartono lakštus, maišelį su priedais bei konsolės žaidimo dėžutę.

Kartono lakštai turi gilius įspaudus, todėl spustelėjus pirštu iš jų galia išspausti skirtingas konstruktoriaus dalis. Sulanksčius jas reikiamose vietose ir sujungus tarpusavyje kartono dalys pavirsta įvairiais žaislais: namuku, meškere, ant stalo ropinėjančiu robotuku, motociklo vairu ir net pianinu! Ką ir kaip daryti, paaiškina labai patogios instrukcijos, kurias matote „Nintendo“ konsolės ekrane.

„Nintendo Labo Variety Kit“ sudaro net penki skirtingi projektai, kuriuos įvykdžius galima mėgautis nuotaikingais žaidimais. Bandymų metu žaisliukų konstravimas mums užėmė daugiau nei 4 valandas. Tačiau taip skubėti tikrai neverta. Daug maloniau žaisliukus konstruoti pamažu, darant pertraukėles ir į darbą įtraukiant šeimos narius bei draugus. Pasiekus tikslą – pramogos nesibaigia, nes ateina metas išbandyti, kaip jie veikia!

Toy-Con RC Car

Pažintį su „Variety Kit“ pradėjome nuo užduoties, kuri mums pasirodė paprasčiausia. Galbūt šio žaidimo kūrėjams atrodo, kad „Toy-Con RC Car“ yra panašus į automobilį, tačiau mums jis labiau priminė vikrų vabaliuką-robotą.

Jį sudaro vos kelios kartoninės dalys. Robotukas turi ilgas kojeles, jo šonuose statomi „Joy-Con“, kurie vibruodami priverčia vabalą judėti skirtingomis kryptimis. „Toy-Con RC Car“ valdote liesdami „Nintendo Switch“ konsolės ekraną. Prie robotuko pritvirtintas valdiklis turi vaizdo kamerą, kuri sugeba matyti net visiškoje tamsoje ir moka aplenkti kelią pastojančias kliūtis.

Jei turite du Joy-Con“ valdiklių rinkinius, tuomet galite surengti robotukų dvikovą! Jūs nepatikėsite, kokias šunybes sugeba krėsti šie kartoniniai padarėliai!

Toy-Con RC Car

Toy-Con Fishing Rod

Pasirodo, TECHNORAMA darbuotojų tarpe pilna užkietėjusių žvejų… Vos tik pamatę šį žaidimą, jie užsidarė atskirame kambaryje, iš kurio kartartėmis pasigirsdavo pergalės ir nusivylimo šūksniai.

„Toy-Con Fishing Rod“ – tai interaktyvi teleskopinė meškerė! Ji leidžia gaudyti virtualias žuveles. Šis žaidimas tikrai vykęs. Kartoninį meškerė veikia kaip tikra. Ji turi ritę ir valą, kuris nutįsta į konsolės ekraną, pastatytą ant specialaus stovo. Po vandeniu esantis kabliukas juda, atkartodamas meškerės judesius. Nė nepajuntate, kaip sulaikote kvapą, laukdami, kol ant kabliuko užkibs laimikis, o po to stengiatės jį ištraukti į paviršių. Neatsargus žvejys gali likti nieko nepešęs, o jeigu nusišypsos sėkmė, pagausite net ryklį.

Kai tik atradome galimybę kurti naujas žuvytes, vandenyse pasklido tuntai neįtikėtinų gyvių!

Toy-Con Fishing Rod

Toy-Con House

Po sėkmingos žvejybos malonu sugrįžti į namus. „Toy-Con House“ pasakų namelyje gyvena mielas pūkuotas padarėlis, su kuriuo galėsite pažaisti, naudodami įvairius kartoninius priedus.

Paverskite namelį ant šono arba jį pakratykite ir pažiūrėkite kas atsitiks… Įstatę į namo langą elektros jungiklį galėsite išjungti šviesą, ir ateis naktis. Vandens čiaupas paverčia kambarį baseinu, o dvi tarpusavyje sujungtos dėžutės – „Portalu“, leidžiančiu keliauti iš vienos vietos į kitą.

Naudodami skirtingus priedus ir statydami juos į skirtingus langus, galėsite keisti kambarius ir pradėti nuotaikingus minižaidimus. „Toy-Con House“ yra kupinas paslapčių ir dar neatrastų mechanizmų!

Toy-Con House

Toy-Con Motorbike

Šis konstruktorius žaidimų konsolę paverčia motociklu: sugriebkite vairą, įjunkite variklį, pasukite akseleratoriaus svirtį ir galite pradėti lenktynes! Norint „įsipaišyti“ į posūkį, tenka pasvirti visu kūnu, tarsi vairuojant tikrą motociklą. Užrieskite vairą į viršų, ir pastatysite savo metalinį žirgą ant vieno rato!

Lenktynės ilgai nepabos, nes žaidimo kūrėjai pasirūpino galimybe kurti naujas trasas. Šis darbas ne mažiau įdomus nei pačios lenktynės. Galite skenuoti realius objektus, kurti įmantrius posūkius, rinktis skirtingas važiavimo sąlygas ir paros laiką. Visko nupasakoti tiesiog neįmanoma!

Toy-Con Motorbike

Toy-Con Piano

Pabaigai pasilikome patį įdomiausią ir sudėtingiausią projektą. Ar kada nors matėte kartoninį pianiną? O tokį, kuriuo būtų galima groti? Sunku patikėti tuo, kas vyksta: spaudžiate klavišą ir pasigirsta tikri pianino garsai! Švelniai pajudinus pianiną garsas ima virpėti, įstačius į instrumento viršuje esančią skylę vieną iš kelių sunumeruotų varžtų, pianino skambesį pakeičia kačių kniaukimas, choras ir.. ūsuotų senelių balsai.

Žaidimas turi garso įrašų studiją. Čia kuriate skirtingas melodijas, keičiate jų skambesį ir ritmą. Naujus garsus galite pasidaryti patys. Tiesiogine to žodžio prasme! Jie… iškerpami iš kartono lapo. Garso aukštis ir ilgis priklauso nuo kreivės formos. Muzika gali būti įrašoma į perforuotas korteles. Toks žaidimas patiks ne tik vaikams, bet ir suaugusiems!

Toy-Con Piano

Išvados

„Nintendo Labo Variety Kit“ – puiki dovana visai šeimai. Šis žaidimas skatina vaikų vaizduotę, o suaugusiems leidžia prisiminti vaikystę. Kurdami skirtingus projektus nepastebėjome, kaip prabėgo darbo diena. Šią pramogą su malonumu pakartosime ir savo namuose!

COMMENTS