NESCAFÉ Dolce Gusto: tikras itališkos kavos skonis

NESCAFÉ Dolce Gusto: tikras itališkos kavos skonis

Kas gali būti geriau už aromatingą itališkos kavos puodelį! Ypač jei jis paruoštas elegantišku „Dolce Gusto“ kavos aparatu.

Kavos aparatas – kaip gerai sustyguotas orkestras. Norint paruošti puikaus skonio gėrimą, reikia suderinti daugybę dalykų, pradedant pupelių malimo būdu ir baigiant pastoviu vandens slėgiu. „Dolce Gusto“ serijos kavos aparatai leidžia mėgautis idealiai išvirta kava. Be to, jie atrodo taip, tarsi būtų atkeliavę iš ateities. Ruošdami šią apžvalgą išbandėme du puikius prietaisus.

Dolce Gusto STELIA EDG635.W

Sako, kad STELIA aparato dizainą įkvėpė gardžios kavos lašas. Kaip ten bebūtų, šis prietaisas atrodo išties nuostabiai ir nė kiek neprimena tradicinių kavos aparatų. Įrenginys pasižymi ne tik lakonišku dizainu, bet ir vaikiškai paprastu valdymu. Mėgstamą kavos gėrimą paruošime vienu spustelėjimu.

STELIA viduje slepiasi galinga aukšto slėgio sistema, leidžianti atsiskleisti tikram espreso kavos bei kitų itališko stiliaus gėrimų skoniui ir aromatui.

Dolce Gusto JOVIA EDG 250.R

Ilgai diskutavome, kaip pavadinti JOVIA kavos aparato dizainą. Prietaisas turi tiek retro, tiek futuristinio stiliaus elementų. Kaip ir kituose „Dolce Gusto“ serijos įrenginiuose, šiame prietaise įmontuota 15 barų garo slėgį sukurianti sistema. Todėl su JOVIA paruošta kava savo skoniu prilygsta profesionaliu aparatu pagamintam gėrimui. Pradžiugino tai, kad tobulą rezultatą pavyksta pasiekti kiekvieną kartą. Tuo pasirūpino aparato ir jam skirtų kavos ruošinių kūrėjai.

COMMENTS