Nepraleisk progos, gauk „Windows 10“ nemokamai!

Nepraleisk progos, gauk „Windows 10“ nemokamai!

Ar girdėjote, kad „Microsoft“ greitai išleis naują operacinę sistemą „Windows 10“ ir kad ją savo įrenginiuose su legalia „Windows 7“ ir „Windows 8.1“ galime įdiegti nemokamai? Naujoji „Windows 10“ pasirodys 2015 m. liepos 29 d., o teisę atsinaujinti savo įrenginio operacinę sistemą galima rezervuoti jau šiandien! Pasiūlymas galioja tik iki 2016 m. liepos 29 d.

Kaip gauti „Windows 10“ nemokamai?

Tai galima padaryti dviem būdais:

– Įsigijus naują kompiuterį ar planšetę su „Windows 8.1“ operacine sistema;
– Rezervuojant nemokamą operacinės sistemos versijos atnaujinimą įrenginiuose su „Windows 7“ ir „Windows 8.1“. Rezervuoti naują operacinę sistemą kompiuteryje galima spustelėjus mažą „Windows“ mygtuką darbalaukyje prie laikrodėlio. Tai padarius ekrane atsiveria „Get Windows 10“ programos langas, kuriame galima rezervuoti operacinės sistemos atnaujinimą ir pasitikrinti, ar ji tiks mūsų įrenginiui.

Kokiems kompiuteriams tinka „Windows 10“?

„Windows 10“ yra sukurta taip, kad ją būtų galima įdiegti „Windows 7“ ir „Windows 8.1“ kompiuteriuose. Jai pakanka 1 GHz dažniu veikiančio procesoriaus, 1 arba 2 GB darbinės atminties, 16–20 GB vietos diske bei „DirecX 9“ palaikančios vaizdo plokštės.

 

Ką daryti rezervavus „Windows 10“ atnaujinimą?

Teks palaukti kelias dienas. „Microsoft“ žada pradėti diegti naująją operacinę sistemą nuo 2015 m. liepos 29 d. Rezervavus „Windows 10“, visi diegimui reikalingi failai bus parsiųsti į mūsų kompiuterį ar planšetę automatiškai. Kai įrenginys bus paruoštas atnaujinimui, ekrane pasirodys pasiūlymas įdiegti naują operacinės sistemos versiją. Šią procedūrą galėsime atlikti mums patogiu metu. Diegimas, priklausomai nuo kompiuterio techninių galimybių, turėtų užtrukti ne ilgiau nei 1 valandą.

 

Turite daugiau klausimų?

Užsukite į „Microsoft“ sukurtą informacinę svetainę.

COMMENTS