Naujos ir stilingos BEKO orkaitės

Naujos ir stilingos BEKO orkaitės

BEKO virtuvės įranga garsėja puikia išvaizda ir funkcijų gausa. Šioje apžvalgoje GIDAS supažindins su dviem įmontuojamais orkaičių modeliais.

BEKO orkaitės – tai kiekvienos virtuvės puošmena. Tačiau jų kūrėjai neapsiribojo vien tik šaunia išvaizda. Šie įrenginiai sugeba viską, ko gali prireikti reikliam šiuolaikinės virtuvės šeimininkui.

Beko_1

BEKO BIM25800XMS

Tai universali 60 centimetrų aukščio įmontuojama orkaitė, kuri puikiai tinka patiems įvairiausiems patiekalams gaminti. Prietaisu naudotis ne tik paprasta, bet ir įdomu. Orkaitė turi skaitmeninę receptų knygą su 82 užprogramuotais patiekalų ruošiniais. Naudodami USB lizdą, galėsime į orkaitę įkelti ir daugiau kulinarinių idėjų.
Orkaitės funkcijos valdomos spalvotu LCD ekranėliu, kuriame informacija pateikiama vartotojui suprantamu būdu, bei liečiamaisiais mygtukais. Ekranas gali būti naudojamas kaip elektroninis fotorėmelis, kuriame bus rodomos mums brangios nuotraukos.
Priekinė orkaitės panelė pasižymi lakonišku dizainu. Čia dominuoja tik stiklas ir nerūdijančio plieno akcentai. Orkaitė visada atrodo kaip nauja. Jis paviršius padengtas nanotechnologijų pagalba sukurta danga, prie kurios nelimpa nešvarumai ir riebalai.
BEKO orkaitės kaitinimo elementai išdėstyti įrenginio viršuje ir apačioje. Prietaisas taip pat turi žiedinio kaitinimo (konvekcinę) sistemą, kuri drauge su ventiliatoriumi užtikrina tolygų karščio pasiskirstymą visuose orkaitės lygiuose. Derindami skirtingų elementų darbą galėsime maisto ruošoje panaudoti net 13 skirtingų darbo režimų. Jų dėka galima vienu metu gaminti kelis skirtingus patiekalus ir mėgautis apskrudusia kepsnių pluteles, sultingu jų vidumi ir gerokai sumažinti panaudojamų riebalų kiekį.
BEKO BIM25800XMS turi greito įkaitinimo funkciją, kuri orkaitę paruošia darbui vos per kelias minutes. Prietaisas pasižymi ekonomišku darbu, todėl jam suteikta A energijos efektyvumo klasė.

Beko_2

BEKO BIM24400WCS

Visai neseniai į parduotuves atkeliavęs įrenginys pasižymi itin ekonomišku darbu (A+ energijos efektyvumo kategorija). Ši daugiafunkcė orkaitė patraukia dėmesį elegantišku balto stiklo fasadu. Lakoniškas stilius atsispindi ir valdymo skydelyje. Jis sudarytas iš didelio LED ekrano, kurio rodomą informaciją lengva perskaityti prieblandoje ir sensorinių mygtukų juostelės.
Naujos kartos 3D kepimo sistemos elementai veikia kaip gerai suderintas orkestras. Kaip ir aukščiau aprašytas modelis BIM24400WCS turi viršutinį ir apatinį kaitinimo elementus bei konvekcinį žiedinį kaitintuvą. Galingas ventiliatorius garantuoja vienodą temperatūrą visoje orkaitės erdvėje. Toks derinys leidžia išmėginti skirtingus maisto gamybos būdus. Orkaitės pagalba galėsime greitai atšildyti maisto produktus. Cirkuliuojančio karšto oro dėka išsikepsime traškių sausainėlių. Tradicinis kepimas, vienu metu įdarbinantis viršuje ir apačioje esančius kaitinimo elementus, pravers ruošiant įvairius kepsnius ar pyragus. Keliais spustelėjimais galime pasirinkti lėtaeigio kepimo funkciją, padedančią išsaugoti sultingą patiekalo vidų, ar grilio režimą.
BEKO orkaitė puikiai tinka didelių patiekalų kepimui. Teleskopiniai bėgeliai leidžia lengvai įkelti ar ištraukti sunkius ir karštus indus.

COMMENTS