Naujieji telefonai „Apple iPhone 8“ ir „iPhone 8 Plus“

Naujieji telefonai „Apple iPhone 8“ ir „iPhone 8 Plus“

„iPhone 8“ ir „iPhone 8 Plus“ savo išvaizda šiek tiek primena „iPhone 7“ serijos modelius. Tačiau vos paėmus juos į rankas, pokyčius išduoda iš grūdinto stiklo pagaminta korpuso nugarėlė. Stiklo ir aliuminio derinys puikiai atrodo, be to, jis nebijo dulkių ir vandens.

„iPhone 8 Plus“ ir „iPhone 8“

Tačiau didžiausi pokyčiai slepiasi viduje. Naujuosius telefonus galima krauti nenaudojant laidų. Jie palaiko „Qi“ standartą, kuris leidžia telefono bateriją įkrauti tiesiog padedant įrenginį ant specialaus padėklo.

Su belaidžiu krovikliu bus galima įkrauti ne tik visus naujuosius „iPhone“ modelius, bet ir naujos kartos „Apple Watch“ laikrodžius bei „AirPods“ ausines.

Nuo šiol „iPhone“ galima įkrauti naudojant bevielį kroviklį

Puikus ekranas

„iPhone 8“ aprūpintas 4,7 colio įstrižainės, 16:9 proporcijų „Retina HD“ ekranu, o „iPhone 8 Plus“ – gerokai didesnis. Jis turi 5,5 colio įstrižainės ekraną. Abu ekranai pasižymi itin tiksliu spalvų atkūrimu ir palaiko „3D Touch“ technologiją, atpažįstančią piršto paspaudimo lygius.

Telefonuose taip pat įdiegta „True Tone“ technologija, kuri reguliuoja baltos spalvos balansą ir priderina rodomus atspalvius prie apšvietimo sąlygų. Todėl vaizdas atrodo daug natūraliau ir nevargina akių.

Galingiausias procesorius

„iPhone 8“ ir „iPhone 8 Plus“ taip pat gavo rimtą galios injekciją. Juose sumontuotas naujas šešių branduolių procesorius „A11 Bionic“ su „Apple“ sukurta grafine posisteme.

Pats procesorius yra 25 proc. spartesnis už savo pirmtaką A10, o keliems branduoliams pritaikytus skaičiavimus atlieka net 70 proc. greičiau. Pirkėjams siūlomi modeliai turės 32, 128 arba 256 GB vidinės atminties.

Galingas „A11 Bionic“ procesorius leidžia mėgautis virtualios realybės pramogomis

Mėgstantiems fotografuoti ir filmuoti

Virš ekrano įstatyta 8 megapikselių vaizdo kamera, o „iPhone 8“ korpuso galinėje sienelėje įsikūręs fotoaparatas aprūpintas nauju 12 megapikselių jutikliu su optiniu vaido stabilizatoriumi. „iPhone 8 Plus“ turi dvigubą fotoaparatą su dviem skirtingais lęšiais. Juo įamžinama kadrų pora yra sujungiama į vieną vaizdelį.

„Apple“ sukurta programinė įranga talkina kuriant įspūdingus portretus. Todėl vartotojas gali keisti fono ryškumą ir net koreguoti veido apšvietimo sąlygas! Anksčiau tokius efektus būdavo galima pasiekti tik fotograrafuojant studijoje.

Naujieji „Apple“ telefonai sugeba filmuoti 4K raiškos vaizdą 60 kadrų per sekundę greičiu. Pasirinkus „Full HD“ raišką kadrų skaičių galima padidinti net iki 240. Tokiu būdu įamžintas vaizdas bus rodomas keturis kartus lėčiau.

COMMENTS