Naujausi LG televizoriai

Naujausi LG televizoriai

Didieji televizorių gamintojai kažkuo panašūs į geriausius mados namus. Šiemet Korėjos kompanija LG pristatė net dvi puikias televizorių kolekcijas, apie kurias papasakosime šioje apžvalgoje.

Nors metai dar tik prasideda, galima drąsiai teigti, kad 2017 m. LG kompanijos istorijoje bus vieni sėkmingiausių. Jos sukurti televizoriai karaliauja bandymų topuose ir nuolat mirga dizaino inovacijas aprašančių tinklaraščių antraštėse. Todėl nusprendėme išsiaiškinti, kuo ypatingi naujausi LG televizorių modeliai.

Nuostabioji LG OLED serija

Taip pavadinta LG pažiba – naujausia OLED televizorių serija. Korėjiečiai karaliauja šiame rinkos segmente, ir žvilgtelėjus į naujuosius SIGNATURE modelius darosi aišku, kad jie tikrai nesiruošia užleisti pozicijų.

LG OLED ekranai mus žavi ne vienus metus, tačiau jų tobulinimas nesustoja nė akimirkai. Kas išskiria juos iš konkurentų tarpo? Visų pirma – idealiai juoda spalva. OLED sugeba išryškinti kiekvieną tamsų atspalvį ir parodo tikrą vaizdo gylį. Savarankiškai nuo kitų šviečiantys ekrano taškeliai gali kiekvieną akimirką parinkti tinkamiausią šviesumo lygį, todėl vaizdo kontrastas yra beribis. Spalvos yra ryškios ir sodrios – visai kaip tikrovėje! Kai vaizdas greitai juda ekrano paviršiumi, jis netrūkčioja ir visada išlieka ryškus.

Šių metų LG OLED televizoriai palaiko net keturis HDR transliacijų standartus HDR 10, „Dolby Vision“, HLG ir „Advanced HDR“. Jie leidžia išnaudoti visus begalinio kontrasto ir atspalvių gausos privalumus.

Televizoriai aprūpinti naujausia „WebOS 3.5“ išmaniosios televizijos sistema, kurią patogu valdyti rankų judesiais, laikant delne burtų lazdelę primenantį „Magic Remote“ pultelį.

Ne mažiau svarbus LG OLED televizorių ypatumas – jų išvaizda. Atrodo, kad dizainerių vaizduotė neturi jokių ribų. Kiekvienas modelis turi savitą dizaino kalbą, bet kartu išlaiko LG kompanijos gaminiams būdingą elegantišką stilių.

LG SIGNATURE OLED W7 (65 ir 77 colių)

Kurdami šį televizorių LG dizaineriai laikėsi principo, kad „mažiau yra daugiau“. Jie paliko tik tai, kas būtina, neįtikėtinai ploną prie sienos tvirtinamą ekraną. Ar teko kada nors matyti televizorių, kuris būtų vos 2,8 mm storio? Net kartu su magnetine tvirtinimo sistema jis „pastorėja“ vos iki 4 mm.

Visa televizoriaus elektronika ir jungtys buvo paslėpti horizontalioje garso kolonėlėje, kuri su ekranu bendrauja naudodama plokščią duomenų perdavimo juostą. Kolonėlė turi „Dolby Atmos“ garsiakalbius, sugebančius atkurti įspūdingą erdvinį garsą. Joje yra du papildomi garsiakalbiai, kurie nukreipia garso bangas į viršų, kad jos atsispindėtų patalpoje ir pasiektų žiūrovą iš visų pusių.

LG SIGNATURE OLED G7 (65 ir 77 colių)

G7 televizoriuje ekrano rėmą atstoja stiklas. OLED sluoksnis susilieja su jo paviršiumi, nepalikdamas jokio rėmelio. Vietoje stovo – horizontali „soundbar“ tipo „Dolby Atmos“ kolonėlė, kurią galima pakabinti prie sienos ir naudoti ekrano tvirtinimo sistemą.

LG OLED E7 (55 ir 65 colių)

Šis modelis taip pat turi stiklinį korpusą, kurio apačioje įmontuota „Dolby Atmos“ garsiakalbių juosta. E7 stovi ant nedidelio metalinio postamento. Minimalistinė išvaizda gerai dera su puikia vaizdo kokybe.

LG OLED C7 (55 ir 65 colių)

C7 patiks tiems, kurie vertina klasikinį dizainą. Jis turi ploną korpusą, puikų OLED ekraną juosia nedidelis rėmelis. Viduje įmontuoti gana galingi 40 W garsiakalbiai. Stovas užima labai mažai vietos ant spintelės, bet savo darbą atlieka labai patikimai.

LG OLED B7 (55 ir 65 colių)

Kaip ir bet kuris kitas LG OLED televizorius, B7 šeimos atstovas žavi puikiu 4K vaizdo detalumu, HDR spalvų gyliu bei tobulu kontrastu. Įrenginys turi įdomios konstrukcijos ažūrinį stovą, todėl gali pasirodyti, kad ekranas kabo ore.

Televizoriai su „Nano Cell“ ekranais

Daug dėmesio skirdama OLED televizoriams, LG nenustoja tobulinti ir tradicinių LCD ekranų. Šiemet korėjiečiai pristatė trečiosios kartos „LG Super UHD“ modelius, kurių ekranuose panaudota „Nano Cell“ technologija.

LG televizoriuose naudojama „Nano Cell“ plėvelė yra sudaryta iš mikroskopinių 1 nanometro dydžio dalelyčių, kurios tiksliai atkuria mėlyną, raudoną ir žalią spalvas. Ji leidžia parodyti vaizdą tokį, koks jis yra iš tikrųjų.

Naujieji LG „Nano Cell“ modeliai pasižymi ypač dideliu matymo kampu. Žiūrėdamas į ekraną iš šono žiūrovas mato lygiai tokį patį ryškų ir sodrų vaizdą kaip ir iš priekio.

„LG Super UHD“ televizoriai pasižymi nepakartojamu ir neįtikėtinai plonu dizainu, kurį pabrėžia grakštūs pusmėnulio formos stovai. Nesvarbu, ar televizorius bus laikomas ant spintelės ar montuojamas ant sienos, dėl išskirtinės išvaizdos ir vaizdo kokybės „LG Super UHD“ tiks bet kuriems namams.

LG siūlo net tris šios serijos modelius – SJ9500, SJ8500 ir SJ8000. Jie tiks įvairaus dydžio patalpoms. Pats mažiausias televizorius turi 49 (124 cm) colių įstrižainės ekraną, o SJ9500 „flagmanas“ gali pasigirti milžiniška 86 (218 cm) colių įstrižaine.

COMMENTS