Naujasis LG G6: didelis ekranas – mažame telefone

Naujasis LG G6: didelis ekranas – mažame telefone


Naujausia kaina: €

Dėl skonio, aišku, nesiginčijama, tačiau mus atrodo, kad LG G6 – tai gražiausias šio Korėjos gamintojo sukurtas telefonas. Jis turi vientisą metalo ir stiklo korpusą ir rankoje guli kaip solidus kristalo luitas. Pirmasis įspūdis tikrai neapgauna. G6 nebijo nei dulkių, nei vandens. Pažvelkime iš arčiau, ką sugeba naujasis LG „flagmanas“.

Puikus ekranas

LG G6 yra palyginti nedidelis, tačiau jame tilpo 5,7 colio įstrižainės ekranas. Kaip tai pavyko padaryti? Suplonėjo korpuso kraštuose esančios kraštinės, be to, jis dabar yra gerokai ilgesnis – vietoje tradicinio 16:9 proporcijų ekrano, kurį galime sutikti daugelyje telefonų, LG į savo „flagmaną“ įstatė 18:9 proporcijų „FullVision“ ekraną, kuris užima beveik visą telefono priekį (78,6 proc).

Naujojo LG G6 privalumus greitai įvertinsime žiūrėdami filmus, nes visame ekrane rodomas panoraminis vaizdas atrodo ne prasčiau nei kino teatre. Naudos turės ir tie, kurie vienu metu dirba su keliomis programėlėmis, mat ekraną galima perskelti per pusę į du vienodo dydžio kvadratus.

LG G6 IPS ekranas rodo labai detalų 2880 x 1440 taškų raiškos vaizdą. Viename jo colyje telpa net 564 taškeliai! Todėl pavienių elementų neįmanoma įžiūrėti net naudojant didinamąjį stiklą. Įjungus „Neflix“ transliacijas maloniai nustebina atspalvių gylis ir sodrumas. Ekranas palaiko „Dolby Vision“ ir HDR10 standartus, leidžiančius mėgautis aukšto dinaminio diapazono vaizdais.

LG G6 korpuso galinėje sienelėje įmontuoti du fotoaparatai su blykste ir pirštų atspaudų skaitytuvas

Dvigubas fotoaparatas

LG G6 turi du 13 megapikselių fotoaparatus su skirtingais objektyvais – standartiniu ir plačiakampiu. Pastarasis labai praverčia fotografuojant iš arti, pavyzdžiui, linksmo vakarėlio metu, nes į kadrą telpa daugiau vaizdo. Plačiakampes nuotraukas taip gali daryti ir priekinė 5 megapikselių vaizdo kamera. Tad darant asmenukes ar filmuojant vaizdo blogą, nereikės naudoti asmenukių lazdos ar toli atitraukti rankos.

LG reikia pagirti už labai patogią fotoaparato valdymo programėlę. Joje galima iš karto pamatyti įamžintus vaizdus, vienu spustelėjimu susirasti reikiamus nustatymus. Fotoaparatą galima netgi valdyti rankų gestais! Gamintojas savo telefoną aprūpino papildoma fotografavimo programėle, kuri labai patiks „Instagram“ vartotojams. Ji leidžia daryti kvadratines nuotraukas. Fotografavimo metu ekranas padalijamas į dvi dalis: vienoje matomas užfiksuotas kadras, o kita veikia kaip didelis ir patogus vaizdo ieškiklis. Šiuo įrankiu taip pat galima greitai sukurti įdomų koliažą.

Nauja – tai gerai užmiršta sena. Pirmąjį telefoną su panoraminiu ekranu LG išleido dar 2009 m. Jis vadinosi „LG BL40 New Chocolate“

Talpi baterija

Kurdama G6 modelį LG nusprendė atsisakyti išimamos baterijos. Tačiau jos tikrai nepasigesime. 3300 mAh akumuliatorius be papildomo įkrovimo išgyvena visą dieną, patikimai maitindamas „Snapdragon 821“ procesorių ir itin didelės raiškos ekraną. Be to, telefonas aprūpintas greitojo įkrovimo funkcija. Ji leidžia vos per pusvalandį bateriją įkrauti nuo 0 iki 50 proc. ribos.

COMMENTS