Muzika, kuri nebijo vandens

Muzika, kuri nebijo vandens

Iškyla gamtoje ir mėgstama muzika – kas gali būti geriau! Tačiau ne kiekvienas įrenginys sugeba atlaikyti iššūkius, tykančius išvykus iš jaukių namų. Mes atrinkome dvi JBL bevieles kolonėles. Joms nebaisūs nei smūgiai, nei dulkės, nei vanduo.

JBL Clip 2: prieraišus mažylis

JBL Clip 2“ – lengva ir tvirta kolonėlė, o svarbiausia – ji tokia miela! Šis apskritas daikčiukas visada pasiruošęs leistis į ekstremalią kelionę. Galime būti ramūs, kad „JBL Clip 2“ nepasimes kelyje: kolonėlė turi karabiną, kuriuo ją galima pritvirtinti prie diržo ar kuprinės. JBL korpusas padengtas smūgiams atsparia danga. Jam nebaisios dulkės ir lietaus lašai, nieko neatsitiks netgi jei „Clip 2“ pusvalandžiui panardinsime į metro gylio vandenį.

Naudodamas bevielį „Bluetooth“ ryšį „JBL Clip 2“ susidraugauja su telefonu ir groja jame esančias dainas. Kolonėlės viduje yra du garsiakalbiai: garsas – stiprins ir malonus ausiai. Viduje yra mikrofonas, todėl kolonėlę galima naudoti kaip laisvų rankų įrangą.

Nors „JBL Clip 2“ nedidelė, tačiau turi talpią bateriją, kurios pakanka net 8 muzikos klausymo valandoms. Testuodami JBL, pabandėme prie vieno telefono „Bluetooth“ ryšiu prijungti dvi „Clip 2“ kolonėles. Rezultatas nustebino – garsiakalbiai suskambėjo su dviguba energija.

JBL_Clip2_Black_Phone_x1-1606x1606px_dvHAMaster


Naujausia kaina: €

 

JBL Charge 3: galingas garsas – tavo kuprinėje

JBL Charge 3“ skirta tiems, kurie ieško galingos nešiojamos kolonėlės. Kaip ir „Clip 2“, ji buvo kuriama tam, kad sugebėtų atlaikyti pačius sunkiausius likimo smūgius. Minkštas korpuso paviršius sugeria smūgius ir yra atsparus įbrėžimams. Kolonėlė sukonstruota taip, kad nebijotų vandens.

JBL Charge 3“ turi du garsiakalbius ir specialų radiatorių, kuris sustiprina žemus garsus, suteikdamas muzikos skambesiui papildomo sodrumo. Kolonėlėje įdiegta triukšmo ir aido slopinimo sistema leidžia patogiai naudoti laisvų rankų funkciją. „Charge 3“ turi 6000 mAh talpos bateriją. Ji gali be papildomo įkrovimo groti muziką net 20 valandų.

JBL Charge 3“ taip pat gali pasidalyti sukaupta energija su kitais mobiliaisiais įrenginiais.
Bevieliu „Bluetooth“ ryšiu kolonėlė gali vienu metu susijungti su trimis mobiliaisiais įrenginiais. „JBL Connect“ technologija suteikia galimybę prie telefono prijungti kelias „Charge 3“.

jbl-water


Naujausia kaina: €

 

COMMENTS