MSI GE62 7RE Apache Pro Camo Squad: išskirtinis žaidimų kompiuteris

MSI GE62 7RE Apache Pro Camo Squad: išskirtinis žaidimų kompiuteris


Naujausia kaina: €

Naujasis MSI kompiuteris vilioja dykumų spalvos uniformą primenančiu korpusu. Jo pažiba – galinga vaizdo plokštė „Nvidia GeForce GTX 1050Ti“, septintosios kartos „Core i7“ procesorius ir  SSD M.2 diskas. Jis duomenis nuskaito 2200 MB/sek. sparta, t. y. 5 kartus greičiau už SATA3 jungtį turinčius SSD diskus.

Našiam kompiuterio darbui reikalingas geras aušinimas. Jį užtikrina MSI sukurta technologija „Cooler Boost 4“, kurią sudaro dvi savarankiškos procesoriaus ir vaizdo plokštės aušinimo sistemos su 6 šilumotakiais ir 2 ventiliatoriais. Aušinimo darbą galima reguliuoti mygtuku.

MSI kompiuterį aprūpino puikiu IPS ekranu. Palyginti su standartiniais TN tipo ekranais, „Apache Pro Camo Squad“ rodomas vaizdas yra 40 proc. kontrastingesnis ir penktadaliu šviesesnis, todėl jis atrodo daug gyviau ir natūraliau. „MSI Matrix Display“ technologija leidžia prie kompiuterio prijungti du papildomus monitorius ar 4K raiškos televizorių.

Mus sužavėjo puiki garso kokybė. Kompiuteryje panaudojama kompanijos „Nahimic“, gaminančios karo pilotams skirtą komunikacijos įrangą, sukurta sistema. Kartu su „Dynaudio“ garsiakalbiais ji leidžia girdėti garsus erdvėje, laiku pastebėti sėlinantį priešą ir pajusti visai šalia praskrendančių kulkų zvimbimą.

„Apache Pro Camo Squad“ pirkėjų laukia ne tik daug malonių akimirkų žaidžiant karo žaidimus, bet ir dovanos. Komplekte yra tų pačių spalvų kuprinė, gertuvė, pelės kilimėlis, du žaidimai ir net kario žetonų.

COMMENTS