MSI Apache Pro GE62MVR 7RG:  Pasiutusiai galingas žaidimų kompiuteris

MSI Apache Pro GE62MVR 7RG: Pasiutusiai galingas žaidimų kompiuteris

Apie kokią kalėdinę dovaną svajojate? Pasibaigus naujojo „MSI Apache Pro“ bandymams nusprendėme, kad tikrai nenuliūstume pamatę šį gražuolį po savo eglute!

„MSI Apache Pro“ – labai solidus įrenginys. Jo 15,6 colio (40 cm) įstrižainės ekraną dengia tamsaus šlifuoto aliuminio plokštė, ant kurios puikuojasi raudonas MSI logotipo skydas. Įjungus kompiuterį jis pradeda švytėti. Klaviatūros plokštuma pagaminta iš tų pačių medžiagų.

Viskas, ko reikia žaidimams ir VR pramogoms!

Galiūnų konkurse „MSI Apache Pro“ galėtų įveikti nebent Žydrūnas Savickas! MSI šiam kompiuteriui nepagailėjo tikros galios injekcijos. Įspūdingų charakteristikų sąrašą pradeda „Intel Core i7-7700HQ“ procesorius. Jam talkina 16 GB darbinės atminties. „Windows 10“ operacinė sistema, dažniausiai naudojamos programos ir žaidimai saugomi ypač sparčiame judančių dalių neturinčiame 256 GB talpos SDD diske, o filmams ir kitoms didelės apimties gėrybėms skirtas tradicinis 1 TB „hardas“.

Visgi  svarbiausias dalykas žaidimų kompiuteryje – tai vaizdo plokštė. Ką pasakysite apie „Nvidia GeForce GTX 1070“ su 8 GB DDR5 vaizdo atminties? Mes tokį „monstriuką“ paimtume nesiderėdami! Palyginti su analogiškais „GeForce GTX 900M“ serijos modeliais, naujoji vaizdo plokštė yra net 40 proc. spartesnė.

Tam, kad procesorius ir „vaizdelis“ neperkaistų ir nepradėtų stabdyti, MSI kompiuterį aprūpino „Cooler Boost 4“ aušinimo sistema. Gyvybiškai svarbias „Apache Pro“ dalis korpuso viduje apraizgė šeši šilumotakiai. Jiems talkina našių ventiliatorių pora. Vienas mygtuko spustelėjimas ir ši sistema pradeda veikti visu pajėgumu.

„MSI Apache Pro“ klaviatūra šviečia visomis vaivorykštės spalvomis. Jos nustatymus galima keisti „Dragon Center“ valdymo skydelyje

Puikus vaizdas ir garsas

Spalvų sodrumu šio kompiuterio ekranas gali konkuruoti su geriausiais išmaniaisiais telefonais. Jame naudojama IPS matrica idealiai perteikia spalvas ir pasižymi ypač dideliu matymo kampu. Dėl šio ekrano „MSI Apache Pro“ tiks ne tik žaidimų mėgėjams, bet ir žmonėms, kurie kompiuterį naudoja įvairiems sudėtingiems darbams, pavyzdžiui, nuotraukoms redaguoti ar filmams kurti.

Šiame MSI modelyje įdiegta „Matrix Display“ technologija leidžia prie kompiuterio prijungti du papildomus monitorius ar 4K raiškos televizorių. Be to, „Apache Pro“ turi „TriDef VR“ funkciją, kuri suteikia galimybę mėgstamus 3D žaidimus žaisti  su virtualios realybės akiniais, pavyzdžiui, „Oculus Rift“ ar „HTC Vive“.

Mus taip pat sužavėjo puiki garso kokybė. Kompiuteryje įdiegta kompanijos „Nahimic“, gaminančios karo pilotams skirtą komunikacijos įrangą, sukurta sistema. Kartu su „Dynaudio“ garsiakalbiais ji leidžia girdėti garsus erdvėje, laiku pastebėti sėlinantį priešą ir pajusti visai šalia praskrendančių kulkų zvimbimą.

COMMENTS