Morphy Richards PRISM –tikra virtuvės puošmena

Morphy Richards PRISM –tikra virtuvės puošmena

PRISM serijos virtuvės technika – virduliai ir skrudintuvai – mėgsta būti dėmesio centre. „Morphy Richards“ dizaineriai sukūrė įspūdingai atrodančius prietaisus, kurie išsiskiria unikalia medžiagų tekstūra ir korpusą puošiančiais trimačiais raštais. Jie šviesos spinduliuose žvilga tarsi deimantai.

Kūgio formos PRISM virdulys turi langelį, pro kurį matyti, kiek vandens yra indo viduje. Rankeną ir virdulio dangtelį puošia solidūs nerūdijančiojo plieno elementai. Viduje yra išimamas filtras, apsaugantis nuo kietame vandenyje esančių kalkių bei nuosėdų ir leidžiantis mėgautis geriausios kokybės gėrimais.

PRISM skrudintuvas turi šviečiančius valdymo mygtukus. Sukdami reguliatorių galime pasirinkti vieną iš devynių duonos apskrudimo lygių. „Morphy Richards“ sugeba skrudinti bet kokio storio riekeles.

PRISM seriją sudaro įvairių spalvų modeliai, kuriuos nesunku pritaikyti prie skirtingo stiliaus aplinkos. „Morphy Richards“ siūlo ne tik klasikinius baltus ir tamsaus grafito spalvos prietaisus, bet ir sodriais geltonais, žaliais, vyšniniais ir žydrais atspalviais pasižyminčią virtuvės techniką.

prism_2

COMMENTS