Morphy Richards: angliško dizaino pamokos

Morphy Richards: angliško dizaino pamokos

Apie Pietų Jorkšyre įsikūrusią kompaniją „Morphy Richards“ būtų galima rašyti knygas. Dar prieš Antrąjį pasaulinį karą veiklą pradėjusi įmonė garsėja įdomiais techniniais sprendimais ir įspūdinga savo gaminių išvaizda.

Anglų dizaineriai valdo pasaulį. Lakoniškos, švelnios, galbūt kiek nedrąsios, bet užtai laiko nebijančios formos, pagarba medžiagai, iš kurios pagamintas daiktas, ir magiškas sugebėjimas nuspėti slapčiausius vartotojo įgeidžius – tai svarbiausi angliško dizaino bruožai. „Morphy Richards“ prietaisai – puikūs britų stiliaus pavyzdžiai. Ilgas tradicijas turinti kompanija nebijo eksperimentuoti. Joje dirbantys kūrėjai dievina stiklą ir naudoja jį pačiose netikėčiausiose vietose. Stiklo apstu visuose mūsų išbandytuose „Morphy Richards“ prietaisuose. Praėjusiame GIDO numeryje pasakojome apie lygintuvą ATOMiST 360001. Dabar atėjo eilė angliškam virduliui ir skrudintuvui.

Morphy Richards 228000 – stilingas Skrudintuvas

Ko gero, tai ne tik įspūdingiausiai atrodantis, bet ir pats praktiškiausias skrudintuvas, kokį mums kada nors teko bandyti. Stiklinės prietaiso sienelės leidžia matyti, kas vyksta prietaiso viduje. Prisvilusias duonos riekeles galime pamiršti visiems laikams – jas galėsime ištraukti bet kurią akimirką, kai tik nuspręsime, kad duona yra pakankamai apskrudusi, nelaukdami, kol suveiks į viršų šaunantis laikmatis.

Pro permatomą korpusą matome visus skrudintuvo elementus ir perprantame jų veikimo principus. Tačiau šilumos nepraleidžiantis stiklas patikimai saugo mus ir mūsų aplinkinius nuo iki raudonumo įkaitusių prietaiso elementų.

Morphy Richards 108000EE – elegantiškas virdulys

Šis virdulys mėgsta būti dėmesio centre. Jis neabejotinai taps kiekvieno stiliaus virtuvės puošmena. Iš tonuoto grūdinto „Duran Schott“ stiklo pagamintas virdulio korpusas leidžia matyti, kas vyksta jo viduje. Nebereikia spėlioti, kiek jame dar liko vandens. Laukdami, kol jis užvirs, galime grožėtis, kaip kyla šviesoje žėrintys burbuliukai.

Morphy Richards 108000EE“ telpa 1,5 litro vandens. Prietaisas turi apvalų pagrindą, ant kurio pastatytą virdulį galima pasukti 360° kampu. Komplekte yra išimamas nuosėdų filtras, kuris užtikrina nepriekaištingą vandens kokybę. Įrenginyje įdiegta apsauga nuo perkaitimo išjungia kaitinimo elementą pasibaigus vandeniui.

COMMENTS