„Moneual ME770“ – dulkių siurblys, kuris plauna grindis

„Moneual ME770“ – dulkių siurblys, kuris plauna grindis

Kompanijos „Moneual“ sukurtas hibridinis dulkių siurblys-robotas sugeba ne tik siurbti dulkes, bet ir plauna grindis.

Dulkių siurbimas bei grindų valymas ir plovimas – tai bene labiausiai varginantys ir labai daug laiko atimantys namų priežiūros darbai. Laimei, juos atliekant mus gali pavaduoti hibridinis dulkių siurblys-robotas „Moneual ME770“. Jis moka siurbti dulkes, surinkti ant kietų paviršių nukritusius trupinius ir netgi švariai išplauti grindis.

Moneual_06

Įrenginio konstrukcija

ME770 turi žemą apskritą korpusą, kurio diametras siekia 35 centimetrus. Įrenginio aukštis – vos 8,5 centimetro. Todėl jis lengvai įlenda į pačius mažiausius plyšius. Namų tvarkytojas sveria mažiau nei 3 kilogramo. Autonominį roboto darbą užtikrina 2800 mAh talpos akumuliatorius Siurbiant jo pakanka 40-60 minučių, o valant grindis – net 2 valandoms. Per nauja pilnai įkrauti bateriją prireiks vos vienos valandos.
Prietaisas apačioje turi nuimamus šoninius šepetėlius, pagrindinį šepetį bei jungtis, prie kurių kabinamas šlapiam valymui skirtas savo forma grybą primenantis priedas. Įrenginio priekyje įmontuotas jutiklis, kuris padeda robotui susiorientuoti erdvėje. Viršuje rasime apskritą dulkių konteinerį su oro filtru. Čia taip pat yra ir vaizdo kamera, padedanti robotui orientuotis erdvėje.

Moneual_10_

Robotas turi prikabinamą grindų plovimo priedą

 

Kaip veikia robotas?

ME770 naudoja kelis skirtingus dulkių surinkimo metodus. Galingam vakuuminiam siurbliui, sutraukiančiam smulkias dulkeles, talkina dvi ilgų, nuolat besisukančių šepetėlių poros, kurios surenka įvairius trupinius. Pagrindinis cilindro formos šepetys nugramdo prie paviršiaus prilipusius ir į kiliminę dangą įsipynusius nešvarumus.
Kietus grindų paviršius būtina plauti. ME770 susidoroja ir su šia užduotimi. Prijungiame grindų plovimo priedą ir į jame esančią talpą įpilame švaraus vandens arba organinio grindų valymo skysčio. Keliaudamas po mūsų namus, robotas sudrėkina grindis, o korpuso gale prikabinama šluostė kruopščiai nuvalo jų paviršių. Šluostę galima skalbti paprastoje skalbimo mašinoje. ME770 gali dirbti hibridiniu režimu – vienu metu šluoti, siurbti ir plauti grindis. Norėdami susidoroti su ypatingai nešvariais paviršiais, pasirinkime intensyvaus valymo funkciją. Tokiu atveju robotukas tą pačią vietą iš skirtingų pusių apvažiuos net keturis kartus.

Moneual_08_

Navigacijos sistema ir valdymas

Dulkių siurblyje įdiegta „Smart Vision“ sistema sukuria patalpų žemėlapį, parenka optimalų valymo maršrutą ir rūpinasi, kad robotas saugiai grįžtų prie įkrovimo stotelės. Jutiklių ir kameros pagalba prietaisas kiekvieną sekundę 20 kartų analizuoja jį supančią erdvę, sugeba vairuoti tarp baldų ir pristabdo pajutęs, kad artėja prie sienos. ME770 taip pat moka nenuvažiuoti nuo laiptų.
Ant ME770 korpuso, šalia kameros yra įjungimo bei valymo režimo parinkties mygtukai. Vartotojas gali pasirinkti vieną iš trijų valymo režimų: siurbimą, plovimą arba hibridinį valymą. Yra galimybė nurodyti nurodyti valymo lygį: „turbo“, dvigubo valymo arba intensyvų. Informacija apie pasirinktą darbo scenarijų rodoma nedideliame ekranėlyje.
Programuoti įrenginio užduotis patogiausia nuotolinio valdymo pulteliu. Juo taip pat galėsime valdyti prietaisą rankiniu būdu – nuvesime robotą į užterštą grindų vietą ir liepsime ją kruopščiai išvalyti.

Išvados

„Moneual ME770“ –universalus dulkių siurblys, kuris kokybiškai atlieka savo užduotis. Jis gerai siurbia kilimines dangas, valo ir plauna grindis. Daugumą darbų robotas gali atlikti visiškai be savininko įsikišimo. ME770 labai paprasta valdyti. Dulkių siurblys patikimai išvalo sunkiai prieinamas namų vietas ir netgi pašalina ore skraidančias dulkeles.

COMMENTS