Mill Wifi: Per „Wi-Fi“ valdomi norvegiški šildytuvai

Mill Wifi: Per „Wi-Fi“ valdomi norvegiški šildytuvai


Naujausia kaina nuo: €

Šiauriečiai žino, kaip sukurti jaukią namų aplinką, todėl pernai TECHNORAMOS parduotuves pasiekę Norvegijoje pagaminti „Mill“ šildytuvai akimirksniu pelnė mūsų pirkėjų simpatijas. Paskatinti šios sėkmės gamintojai šiemet lietuvius nusprendė pradžiuginti naujais, ant sienų kabinamais „Mill Glass“ ir „Steel“ serijų modeliais. Jų korpusai pagaminti iš stiklo ir metalo, todėl puikiai įsilieja į kambario interjerą. „Mill“ siūlo net šešis skirtingus termostatais aprūpintus modelius su 600, 800 ir 1200 W galios kaitinimo elementais.

Tačiau pats įspūdingiausias naujųjų modelių privalumas – „Wi-Fi“ ryšys. Jis suteikia galimybę panaudojant „Millheat“ programėlę valdyti šildytuvo nustatymus iš bet kurios pasaulio vietos! Išmaniosiomis funkcijomis aprūpinti šildytuvai leidžia mėgautis šilta aplinka, kai esame namuose, bet taip pat suteikia galimybę nustatyti žemesnę temperatūrą ir tokiu būdu sumažinti elektros energijos sąskaitą, kai namie nieko nėra arba einame miegoti.

„Millheat“ programėlė – paprasta ir patogi. Ja galime reguliuoti visus namuose stovinčius „Mill WiFi“ šildytuvus, kurti skirtingus šildymo scenarijus ir vienu spustelėjimu keisti kambario temperatūrą. Todėl naujieji „Mill“ šildytuvų modeliai idealiai prisitaiko prie mūsų poreikių.

COMMENTS