Mill AB-H1000DN: kad namuose visada būtų šilta

Mill AB-H1000DN: kad namuose visada būtų šilta


Naujausia kaina: €

 

Namų šiluma – vienintelė paguoda, kai užklumpa žvarbūs rudens orai. Jaukią ir malonią aplinką padės sukurti tepalinis radiatorius „Mill AB-H1000DN“. Šis daikčiukas ne tik šildo, bet ir puošia mūsų namus! Elegantišką dizainą papildo naujausios technologijos. Radiatorius nebijo atsidurti dėmesio centre ir pritampa prie bet kokios aplinkos. Pastatytas į kambario vidurį, jis paskirsto šilumą į visas puses. Didžiulis „Mill AB-H1000DN“ privalumas – jis nesausina oro.

Kuo gi „Mill“ skiriasi nuo įprastų tepalinių radiatorių? Jis turi uždarą struktūrą. Kai kiti radiatoriai svilina aplink juos esančią nedidelę erdvę, sukurdami karšto ir šalto oro sieną, AB-H1000DN, „apginkluotas“ „Mill Heat Boost“ technologija, įtraukia šaltą orą pro apačioje esančią ertmę ir jį pašildęs išstumia į viršų. Todėl šiluma labai greitai ir tolygiai pasklinda po visą patalpą.

Mill AB-H1000DN“ turi galingą 1000 W kaitinimo elementą, kurio darbą nesunku programuoti; radiatorius turi dienos ir nakties šildymo režimus. Išeidami iš namų, galime sumažinti šildymo temperatūrą, ir energijos sunaudojimas sumažės net 25 proc.

Mill AB-H1000DN_1

COMMENTS