Mighty Mug: puodeliai, kurių neįmanoma išversti

Mighty Mug: puodeliai, kurių neįmanoma išversti


Naujausia kaina: nuo €

 

Kiek kartų gyvenime pasitaikė netyčia išlieti puodelį su kava, arbata, sultimis ar kitu gėrimu? Nemalonus nutikimas gali turėti dar liūdnesnių pasekmių, jei kelyje pasimaišo brangus daiktas. Absoliuti dauguma elektroninių prietaisų yra „alergiška“ skysčiams. Todėl vienas neatsargus judesys gali reikšti „mirties nuosprendį“ brangiai kainuojančiam kompiuteriui ar klaviatūrai.

Mighty Mug“ puodeliai padeda apsidrausti nuo tokių nelaimių. Iš pirmo žvilgsnio jie niekuo nesiskiria nuo įprastų nešiojamų indų. Jie patogiai guli rankoje, gerai saugo šilumą ir vėsą. „Mighty Mug“ puodelį lengva pakelti nuo stalo. Tačiau viskas pasikeičia, jei bandome jį apversti. Puodelis ima priešintis ir stovi kaip įbestas!

Puodelio apačioje įtaisytas „SmartGrip“ užraktas, kuris neleidžia puodeliui apsiversti. Ne mažiau patikimas ir „Mighty Mug“ indo dangtelis. Net apvertus indą aukštyn kojomis iš jo nenulaša nė vienas lašas.

Mighty Mug“ patiks ne tik kavos, bet ir kitų gėrimų mėgėjams. Gamintojas siūlo indus, skirtus kokteiliams, sultims, ir netgi – alaus bokalus!

apacia

COMMENTS