Melitta Caffeo Varianza CSP: malonumas, kuris neturi ribų

Melitta Caffeo Varianza CSP: malonumas, kuris neturi ribų


Naujausia kaina: €

 

Šis aparatas sukurtas tam, kad galėtume mėgautis nepakartojamo skonio ir aromato kava. Spustelėję pasirinkto gėrimo mygtuką, pažadiname idealiai suderintą mechanizmą, pasiruošusį išpildyti menkiausius mūsų įgeidžius.

Automatiniu kavos aparatu, kontroliuojančiu visą gėrimo gaminimo eigą, nieko nenustebinsi. Tačiau naujasis
Caffeo® Varianza® CSP“ iš jų tarpo išsiskiria niekur kitur nematytu lankstumu. Ko gero, tai vienintelis įrenginys, galintis be papildomo valymo ir paruošimo gaminti iš skirtingų kavos pupelių sumaltą kavą. Tad nenuostabu, kad nekantravome pradėti šio kavos aparato bandymus.

Melita Caffeo Varianza CSP_2

Valdymo skydelyje lengvai išsirinksime mums patinkantį kavos gėrimą

Aparato konstrukcija

Svečią sutinkame pagal drabužį. Kavos aparatas „Caffeo® Varianza® CSP“ atrodo žavingai! Mūsų bandomas modelis turi juodą korpusą, kuris tiesiog švyti virtuvės aplinkoje. Aparatas užima palyginti nedaug vietos.

Visas kavos virimo procesas valdomas dideliais mygtukais, išdėstytais korpuso priekyje. Vienu paspaudimu galime išvirti bet kurį iš keturių klasikinių kavos gėrimų. Dar šeši „slepiasi“ po receptų mygtuku. Pasirinktas virimo nuostatas matome patogiame ekranėlyje.

Po reguliuojamu kavos aparato snapeliu, kurį galima pakelti į 13,5 cm aukštį, nesunkiai pastatysime skirtingo dydžio puodelius. Taip pat yra galimybė išvirti dvi vienodas kavos porcijas. Snapelio apačioje įmontuota lemputė apšviečia kavos puodelį, leisdama mėgautis tekančio gėrimo vaizdu.

Caffeo® Varianza® CSP“ turi išorinę pieno sistemą, kuri prie kavos aparato prijungiama lanksčiu vamzdeliu. Kaip ir kitos įrenginio funkcijos, ji nereikalauja mūsų priežiūros. Snapelis turi atskirus pieno putos ir karšto vandens išleidimo purkštukus, todėl ruošiant pienu pagardintus gėrimus puodelio nereikia stumdyti. Baigęs darbą aparatas automatiškai išvalo vamzdelius, pašalindamas pieno likučius.

Melita Caffeo Varianza CSP_6

Kokios kavos pageidaujate?

Kavos skonis priklauso nuo pupelių, jų apskrudimo ir sumalimo lygio. Deja, absoliuti dauguma automatinių kavos aparatų vienu metu sugeba naudoti tik vieną kavos rūšį. O ką daryti, jei užsigeidėme išbandyti naują gėrimą ar mus aplankė svečiai, geriantys kofeino neturinčią kavą?

„Melitta“ išsprendė šią problemą. Jos sukurtas aparatas turi „My Bean Select®“ sistemą, leidžiančią vienu metu naudoti skirtingas kavos pupeles. Be pagrindinės talpos, kurioje telpa 125 gramų dažniausiai mūsų naudojamos rūšies pupelių, „Caffeo® Varianza® CSP“ turi papildomą samtelį, į kurį galima įberti kitos rūšies kavos. Todėl kiekvienas šiuo aparatu paruoštas gėrimo puodelis gali turėti individualų nepakartojamą skonį. Aromatai nesimaišo, nes malūnėlis išsivalo po kiekvieno kavos paruošimo.

Kavos aparatų testai – patys maloniausi, bet ir patys sudėtingiausi. Juk žodžiais neįmanoma perteikti kavos aromato ir skonio. Baigę „Caffeo® Varianza® CSP“ bandymus dar ilgai diskutavome, nuo ko priklauso gėrimo kokybė. Atrodo, kad be jau įprastų kriterijų atradome dar vieną. Tai – pasirinkimo laisvė, iš anksto žinant, kad bet kuris sprendimas bus pats geriausias, nes „Melitta“ moka atskleisti ir pateikti vartotojui bet kurios kavos rūšies privalumus.

Melita Caffeo Varianza CSP_3

„My Bean Select®“ sistema suteikia galimybę ruošti gėrimus iš skirtingų rūšių kavos pupelių

COMMENTS