Marshall Stockwell: galinga belaidė kolonėlė

Marshall Stockwell: galinga belaidė kolonėlė

Mums patinka „Marshall“ kolonėlės. Pernykščiame GIDE (Nr. 2/2015) bandėme galinguosius „Woburn“ garsiakalbius, o dabar mūsų rankose – mažiausia serijos atstovė „Marshall Stockwell“. Ji atrodo kaip sumažinta didžiosios „sesutės“ versija ir, kaip kiekviena mažylė, nori būti išgirsta! tuo rūpinasi du galingi 2,25 colio skersmens garsiakalbiai ir D klasės stiprintuvų pora, kurie užtikrina galingiausią garsą, neturintį konkurentų savo klasėje.

Stockwell“ puikiai tinka iškyloms gamtoje. Prietaisas sveria vos 1,2 kilogramo. Jame esančios ličio jonų baterijos pakanka net 25 muzikos klausymo valandoms. Naudojant retro stiliaus analoginius reguliatorius galima keisti muzikos garsumą, „bosų“ ir aukštų dažnių stiprumą. transportavimo metu reguliatoriai įspaudžiami į korpuso vidų, kad įrenginys užimtų dar mažiau vietos.

Stockwell“ palaiko mažai elektros energijos vartojančią bevielę „Bluetooth 4.0“ technologiją ir turi lizdą su 3,5 mm skersmens ausinių antgaliu. Be to, „Stockwell“ galima naudoti kaip išorinę bateriją ir ja įkrauti telefonus bei planšetes.

COMMENTS