„Marshall Multi-room“ –  paversk namus koncertų sale!

„Marshall Multi-room“ – paversk namus koncertų sale!

Mūsų mėgiamos kolonėlės „Marshall Woburn“ ir „Marshall Acton“ tapo dar geresnės! Legendinis gamintojas išleido naują šių garsiakalbių versiją ir aprūpino ją „Multi-room“ sprendimų rinkiniu. Keli mygtukų spustelėjimai ir skirtinguose namų vietose stovintys „maršalai“ susijungia į vieną sistemą ir pradeda kartu groti mūsų mėgstamą muziką… Kas gali būti geriau!

Nėra roko muzikos gerbėjo, kuris nežinotų, kas yra „Marshall“! Šio gamintojo sukurtos garso sistemos prieš penkis dešimtmečius padarė tikrą muzikos revoliuciją. „Marshall“ stiprintuvai elektrinę gitarą pavertė epochos simboliu. Per juos pasaulis išgirdo roko legendas: Jimį Hendrixą, Jimmy Page’ą, Richie Blackmore’ą ir Ericą Claptoną.

Prieš kelerius metus „Marshall“ drąsiai žengė į naujus vandenis. Šis gamintojas pradėjo kurti ausines ir belaides kolonėles. Muzikos mėgėjams skirta „Marshall“ įranga paveldėjo ne tik gražią etiketę, retro stiliaus išvaizdą, bet ir stiprų bei švarų garsą, kurio neįmanoma supainioti su jokiu kitu. Išbandę naujausios „Marshall Multi-room“ serijos kolonėles įsitikinome, kad jų kūrėjai negyvena praeitimi. Šie garsiakalbiai tiesiog aprūpinti naujausiais belaidžių technologijų sprendimais.

„Marshall Woburn“ kaina: 

„Marshall Acton“ kaina: 

Kas yra „Multi-room“?

Šiuo žodžiu vadinamas belaidžių technologijų rinkinys. Jis atlieka kelias naudingas funkcijas. Visų pirma, „Multi-room“ leidžia sujungti kelias „Marshall“ kolonėles į vieną grupę, kad jos galėtų vienu metu groti tą pačią muziką. Tai labai lengva padaryti naudojant telefone įdiegtą išmaniąją programėlę „Marshall Multi-room“.

Inžinieriams teko spręsti sudėtingą problemą, kaip padaryti, kad be jokių laidų į kolonėles keliaujantis garsas nevėluodamas skambėtų iš skirtingų garsiakalbių vienu metu. Jiems tai pavyko! Bandymų metu visais įmanomais būdais stengėmės išmušti suporuotas „Marshall“ kolonėles iš bendro ritmo, tačiau mūsų pastangos buvo bergždžios.

Belaidės technologijos taip pat suteikia galimybę klausytis muzikos skirtingais būdais. Jų mes suskaičiavome net šešis! Visi „Marshall Multi-room“ serijos modeliai turi laidines 3,5 mm skersmens ir RCA tipo įvestis, palaiko „Bluetooth 4.2 + EDR“ belaidį ryšį, turi integruotą „Google Chromecast“ priedėlį ir moka naudoti „Spotify Connect“ bei „Apple AirPlay“ protokolus. Todėl jūsų paslaugoms – visos populiariausios interneto muzikos svetainės.

Muziką į naująsias „Marshall“ kolonėles galima transliuoti iš pačių įvairiausių įrenginių: telefonų, planšečių, kompiuterių ir muzikos grotuvų. Naudojant „Google Chromecast“, „Apple AirPlay“ ir „Spotify Connect“ muzika „Wi-Fi“ ryšiu atkeliauja tiesiai iš interneto, o prietaisas, kuriuo ją paleidžiate, tampa patogiu nuotolinio valdymo pulteliu.

Naudodami mobiliąją aplikaciją taip pat galite užprogramuoti septynis muzikos klausymo scenarijus ir net neliesdami telefono reguliatoriaus pasukimu pasiekti mėgiamus „Spotify“ grojaraščius, internetines radijos stotis ir prenumeruojamas tinklalaides.

Be to, suporavus „Marshall“ su mobiliuoju telefonu, šias kolonėles galima naudoti kaip laisvų rankų įrangą, atsakant į balso skambučius.

Klasikinis dizainas

Marshall Multi-room“ seriją sudaro trys kolonėlės: „Acton“, „Stanmore“ ir „Woburn“. Šį kartą nusprendėme išbandyti patį didžiausią („Woburn“) ir patį mažiausią („Acton“) garsiakalbį.

Abi kolonėlės atrodo taip, tarsi būtų atkeliavusios iš XX a. vidurio. „Woburn“ ir „Acton“ atkartoja į atmintį įsirėžusius „Marshall“ įrenginių bruožus: oda aptrauktas korpusas, metalinis valdymo skydelis su analoginiais mygtukais ir reguliatoriais, elegantiškas, galingų garsiakalbių komplektą saugantis sietelis, ant kurio puikuojasi didžiulis užrašas „Marshall“. Išties, kam keisti tai, kas ir jau tobula!. „Marshall“ siūlo du variantus – juodą ir šviesų, kreminio atspalvio modelį.

Prietaisai ne tik solidžiai atrodo, bet ir nemažai sveria: „Acton“ – 2,8 kg, o „Woburn“ – bemaž 8 kg. Kolonėlėms tai didelis pliusas, nes tokia masė ir inercija leidžia išvengti vibravimo bei garso iškraipymų.

Neprilygstama garso kokybė

Marshall Woburn“ viduje sumontuoti du žemųjų dažnių garsiakalbiai. Kiekvieno iš jų galia siekia po 40 W. Jiems talkina du 15 W galios aukštųjų dažnių garsiakalbiai. Ši kompromisų nepripažįstanti komponuotė užtikrina įspūdingą muzikos kokybę. „Woburn“ skleidžiamas garsas užpildo pačius tolimiausius patalpos kampelius.

Pirmoji pažintis su naujosiomis „Marshall“ kolonėlėmis mums paliko neišdildomą įspūdį, nors ir žinojome, ko reikia tikėtis. Vos pasigirdus pirmiesiems „Woburn“ garsams, visiems bandytojams tapo aišku, kad konkurentams belieka nervingai tylėti kamputyje. „Marshall“ firminio garso banga užpildė visą prekybos salę, paversdama ją koncertų scena. Skambesys – nepriekaištingai švarus. Aukšti tonai – ryškūs, viduriniai – sodrūs, o žemi – galingi, bet gerai subalansuoti.

Baigę „Woburn“ bandymus perėjome prie „Acton“. Mus tikėjomės, kad mažylis nublanks po savo vyresniojo „broliuko“ pasirodymo, tačiau jau pirmieji muzikos akordai parodė, kad buvome neteisūs. Acton“ greitai priminė, kad šios kolonėlės korpuse slepiasi ne ką prastesnė amunicija: 30 W žemadažnis ir du 10 W aukštųjų dažnių garsiakalbiai. Kaip judrus boksininkas prieš sunkiasvorį oponentą „Acton“ į „Woburn“ bosų išpuolį atsakė nepažabotu veržlumu ir skambesio dinamika. Tokios kolonėlės pakaks net labai dideliame kambaryje.

Išvados

„Marshall“ vėl tai padarė! Naujos kartos „Multi-room“ kolonėlės išsaugojo savitą, sodrų ir galingą garsą, visų pamėgtą retro stiliaus dizainą ir papildė jį įspūdingu belaidžių technologijų rinkiniu. Rezultatas sulaukė pačių aukščiausių bandytojų įvertinimų.

Woburn“ ir „Acton“ drąsiai rekomenduojame ne tik muzikos, bet ir filmų bei žaidimų mėgėjams. Nes šie garsiakalbiai lengvai atstoja namų kino sistemą ar kompiuterines kolonėles.

 

COMMENTS