Mamibot Mopa380: šluota, kuri viską daro pati

Mamibot Mopa380: šluota, kuri viską daro pati

Grindų valymas nepatenka į mėgstamiausių darbų dešimtuką. Bent jau taip buvo iki tol, kol nesusipažinome su „Mamibot Mopa380“. Su šia robotine šluota, buto ar namo grindis išvalysite ir išplausite vos per kelias minutes!

Kai mums pirmą kartą pasiūlė išbandyti naująją „Mamibot Mopa380“ robotinę šluotą, sureagavome taip, kaip sureaguotų daugumą vyrukų, gavusių pasiūlymą išplauti grindis nauja šluota: „Tik pamanykit – dar vienas „inovatyvus“ du viename sprendimas…“

Mamibot Mopa380“ galėtų vaidinti fantastiniuose filmuose. Ji turi ilgą kotą ir du motorizuotus valymo diskus. Prietaiso kūrėjai žada, kad su šiuo pagalbininku grindis išvalysime greitai ir paprastai.  Deja, esame jau ne kartą nudegę, patikėdami buitinės technikos gamintojų padažais. Reklamų žodžiai gražūs, bet realybė neretai būna visai kitokia. „Mamibot Mopa380“ – naujas ir kiek keistokai atrodantis daiktas, todėl jį vertinome itin priekabiai.

Naujausia kaina:

Ką radome pakuotėje?

Mamibot Mopa380“ dėžėje gulėjo robotinė šluota, kroviklis, vandens bakelis, po dvi drėgno bei sauso valymo šluostes ir aliejinis vaškas… Taip, šia šluota galite ne tik išplauti medines grindis, bet ir padengti jas plonu apsaugančiu vaško sluoksniu! Pačią šluotą surinkti tikrai lengva, tam nereikia jokių papildomų įrankių. Judame toliau!

„Mamibot Mopa380“ antgaliai turi dviejų tipų šluostes

Kaip veikia „Mamibot Mopa380“?

Pasirodė, kad naudotis įrenginiu visai paprasta. Pradžiai suvilgome drėgno valymo šluostes, uždedame ant apatinio šluotos pagrindo, kur jos labai lengvai prilimpa. Tada įjungiame valymo mygtuką… Ir pradedame žiūrėti į mūsų bandymų triušį su kur kas didesne pagarba!

Mamibot Mopa380“ pradeda pašėlusiai šveisti grindis. 60 W galios variklis priverčia du apvalius padus suktis 250 kartų per minutę greičiu. Vienas perbraukimas ir mikliosios šluostės iš karto nuvalo net labiausiai prie paviršiaus priskretusius nešvarumus.

Pats geriausias dalykas – jums nebereikia trinti grindų, vis stumdant šepetį pirmyn ir atgal. Aptikus nešvarią vietą tereikia kelias akimirkas pastovėti ties ja, kol šluota pati išvalys visą plotą.

Valydami grindis visiškai nepavargome. „Mopa380“ sveria vos 3,2 kg, be to, įrenginio svorio centras yra labai žemai, todėl namų tvarkymas primena lengvą pasivaikščiojimą. Laidai nevaržo judesių – jų čia tiesiog nėra. Nevargina ir triukšmas. Bandymų metu šluotos skleidžiamas garsas neviršijo 60 dB ribos. Jis prilygsta biuro šurmuliui, foninės muzikos skambėjimui ar ramiam pokalbiui kavinėje.

Kai reikia, „Mopa380“ lengvai palenda po visais baldais, kurių aukštis nuo grindų yra bent 14 cm. Už tai reikėtų padėkoti inžinieriams, kurie sukūrė ypač lanksčią koto jungtį.

Lankstus kotas ir žemas korpuso profilis leidžia palįsti po labai žemais baldais

Mopa380“ turi 330 ml talpos vandens bakelį. Norint papildomai sudrėkinti grindis, tereikia spustelėti vieną mygtuką. Tai labai patogu, nes kai uždėtos šluostės nusausėja, jų nebereikia papildomai drėkinti rankomis. Paspaudus mygtuką, vanduo purškiamas ant grindų, ir mes galime toliau valdyti sudrėkintą vietą.

Užbaigę drėgną valymą, vienu judesiu nuimame savo darbą atlikusias rožines šluostes ir uždedame salotinės spalvos porą, skirtą sausam valymui. Tada pasirenkame antrąjį – sausojo valymo – režimą. Dabar šluota dirba lėčiau ir kruopščiai surenka ant grindų likusios drėgmės perteklių.

Štai ir viskas! Beliko panaudotas šluostes sudėti į skalbyklę ir išplauti iki 60 °C temperatūros vandenyje, o šluotą įkrauti. Ši procedūra trunka apie 2,5 valandos.

„Mamibot“ turi 330 ml talpos bakelį. Jame esančio vandens pakanka visam namų valymui

Išvados

Turime vis mažiau laiko, todėl jo nesinori švaistyti namų namų priežiūros darbams. Bandymų metu įsitikinome, kad „Mamibot Mopa380“ gerai susidoroja su šiuolaikiniais iššūkiais.  Drėgno valymo robotinė šluota yra nerealus pagalbininkas. Su juo grindų valymas tampa juokingai paprasta užduotimi, kurią galima patikėti netgi vyrams!

COMMENTS