Liebher CUag 3311 | CUfr 3311 | CUwb 3311: grąžinkime spalvas į virtuvę!

Liebher CUag 3311 | CUfr 3311 | CUwb 3311: grąžinkime spalvas į virtuvę!


Naujausia kaina nuo: €

Šiuolaikinis šaldytuvas – tai meno kūrinys. Juos kurdami gamintojai samdo pačius geriausius dizainerius. Tačiau tik nedaugelis jiems suteikia tokią kūrybos laisvę kaip „Liebherr“. Nauji spalvingi „Liebherr“ modeliai atrodo išties įspūdingai!

„Liebherr CU 3311“ serija tikrai išsiskiria iš konkurentų tarpo. Vien ko vertos ryškios spalvos, kuriomis nudažyti šių gražuolių korpusai! Tačiau įspūdinga išvaizda – tai dar ne viskas. Tai patogūs, ekonomiški ir patikimi įrenginiai. Juos bandyti buvo tikras malonumas. Šioje apžvalgoje papasakosime, ką sugeba naujieji „Liebherr“ šaldytuvai.

Talpus ir ekonomiškas

CU 3311 seriją sudaro trys modeliai, kurie skiriasi korpuso spalva. Tai tikrai universalūs įrenginiai, galintys lengvai patenkinti vidutinio dydžio šeimos poreikius. Šie 181 cm aukščio šaldytuvai turi 210 l talpos šaldytuvo skyrius ir 84 l šaldiklius. Per metus „Liebherr“ suvartoja vos 210 kWh elektros energijos. Todėl šios serijos gaminiams buvo suteiktas A++ energijos efektyvumo klasės sertifikatas.

Kiekvieną „VarioSpace“ stalčių ir lentynėlių sistemos elementą galima išimti, kai prireikia atlaisvinti vietos ypač didelėms ir aukštoms pakuotėms

Išmanioji vėsinimo sistema

Ekonomišką „Liebherr CU 3311“ darbą užtikrina šaldytuve naudojama „SmartFrost“ technologija. Dėl jos maistas atvėsinamas greičiau, o šerkšnas kaupiasi gerokai lėčiau. Prireikus šaldytuvą atšildysime daug greičiau ir paprasčiau. Šaldymo sistema – labai kompaktiška, todėl „Liebherr“ šaldytuve yra daug vietos mūsų maisto produktams. Šaldytuvas aprūpintas „CoolPlus“ funkcija. Ją reikia įjungti, kai įrenginys stovi vėsioje patalpoje.  „CoolPlus“ rūpinasi, kad kompresorius įsijunginėtų pakankamai dažnai, kad šaldiklyje būtų palaikoma reikiama temperatūra.

Daug vietos maistui

Naujuosiuose „Liebherr“ šaldytuvuose naudojama „VarioSpace“ stalčių ir lentynėlių sistema. Kiekvieną jos elementą galima išimti, kai prireikia atlaisvinti vietos ypač didelėms ir aukštoms pakuotėms.

Šaldytuvo skyriuje įstatyta ažūrinė metalinė butelių lentyna. Kai ši lentynėlė tuščia, jos erdvę gali užimti kiti maisto produktai. Skyriaus apačioje yra du daržovių stalčiai. Jie pagaminti iš permatomo, lengvai valomo plastiko: visada galėsime matyti, kas sudėta jų viduje.

Šaldiklyje išvydome dar tris talpius ir aukštus stalčius. Juos uždarius stalčių kraštai priglunda prie korpuso, todėl atidarius duris šaltis iš jų negali greitai pabėgti.

COMMENTS