LG UK6200PLA | UK6300MLB | UK6470PLC | UK6950PLB: nebrangūs ir kokybiški televizoriai

LG UK6200PLA | UK6300MLB | UK6470PLC | UK6950PLB: nebrangūs ir kokybiški televizoriai

LG garsėja kaip OLED televizorių gamintojas, tačiau Korėjos kompanija karaliauja ir kitame svarbiame rinkos segmente. Jos siūlomi nebrangūs 4K televizoriai su IPS ekranais pelnė daugelio pirkėjų simpatijas ir išsiveržė į perkamiausių TECHNORAMA prekių topus. Šioje apžvalgoje mes pristatysime net keturias populiarias LG televizorių serijas!

LG UK6200PLA, UK6300MLB, UK6470PLC ir UK6950PLB televizorių serijos išsiskiria milžinišku skirtingos įstrižainės modelių skaičiumi. Bandant aprėpti visą prietaisų gamą, pradeda raibti akyse! Todėl surasti jums tinkamo dydžio televizorių tikrai nebus sunku:

Nedidelės kainos paslaptis

Sukurti gerą ekonominės klasės televizorių kartais būna sunkiau nei tūkstančius eurų kainuojantį flagmaną, nes dizaineriams ir inžinieriams tenka labai stipriai taupyti. Be kompromisų čia išsiversti neįmanoma, tačiau labai svarbu, kokiose srityse jie yra daromi. Iš arčiau susipažinus su šiais LG televizorių modeliais nedidelės jų kainos paslaptį atspėti nebuvo sunku. Mūsų dideliam džiaugsmui korėjiečiai paaukojo tai, kas nėra susiję su tiesiogine televizoriaus funkcija – vaizdo kokybe.

LG televizoriai pagaminti iš nebrangaus, tačiau pakankamai tvirto plastiko. Vienintelis LG UK6950PLB turi metalinę korpuso konstrukciją. Norint pastatyti LG UK6200PLA ir UK6300MLB jūsų kambaryje, prireiks gana plačios spintelės. Mat šių serijų televizoriai turi beveik pačiuose korpuso šonuose sumontuotas kojeles. Tuo tarpu LG UK6470PLC ir LG UK6950PLB modeliams dizaineriai parinko klasikinius grakščiai išlenktus stovus. Naudojant standartinę VESA jungtį LG televizorius taip pat galima pakabinti ant sienos.

Visos televizorių jungtys sumontuotos galinėse sienelėse, todėl jas pasiekti ne visada paprasta. Laimei, papildomus įrenginius prie televizorių jungiame ne kiekvieną dieną. Nė vienas mūsų išbandytas modelis taip pat nepretenduoja į ploniausio televizoriaus titulą. Tačiau palyginti masyvūs korpusai mūsų nuotaikos tikrai nesugadino, nes to, ko negavome dizaino rungtyje, su kaupu atsiėmėme vaizdo kokybės testuose!

Vaizdo kokybė

Beveik visi LG UK6200PLA, UK6300MLB, UK6470PLC ir UK6950PLB serijų modeliai yra aprūpinti zonine LED foninio apšvietimo sistema. Zoninį apšvietimą naudojančiuose modeliuose LED elementai yra tolygiai išdėstyti po visą ekrano plotą. Todėl jie užtikrina vienodesnį vaizdo šviesumą ir leidžia geriau reguliuoti kontrastą skirtingose kadro vietose.

Išimti tapo tik du didžiausios įstrižainės UK6950PLB serijos atstovai su 55 ir 65 colių ekranais. Pastaruosiuose modeliuose LED elementai yra išdėstyti ties ekrano kraštais. Jie aprūpinti vietinio pritemdymo funkcija. Šie televizoriai „apginkluoti“ „Ultra Luminance“ algoritmais, kurie leidžia mėgautis ypač natūraliomis spalvomis ir padidina vaizdo kontrastą, užtemdydami tamsias bei paryškindami šviesias kadro vietas.

IPS ekranai pasižymi ne tik sodriomis spalvomis bet ir ypač plačiu matymo kampu. Net žiūrint į televizorių iš šono spalvų gama ir kontrastas išlieka beveik nepakitę. Šioje rungtyje nebrangūs LG televizoriai sugebėjo aplenkti daugelį gerokai brangesnių konkurentų!

Kitas sritis, kurioje LG sugebėjo mus nustebinti – tai labai mažas vėlavimo laikas ir sklandus judančio vaizdo perteikimas. O tai reiškia, kad LG UK6200PLA, UK6300MLB, UK6470PLC ir UK6950PLB puikiai tinka kompiuterinių žaidimų mėgėjams ir sporto transliacijų žiūrovams.

Visi LG modeliai aprūpinti keturių branduolių procesoriais. Jie apdoroja kiekvieną į ekraną keliaujantį kadrą, koreguoja kontrastą, spalvų gamą, o rodydami mažesnės nei 4K raiškos vaizdą, sukuria trūkstamus taškelius.

Visi mūsų išbandyti LG televizoriai aprūpinti „4K Active HDR“ funkcija. Ji leidžia mėgautis aukšto dinaminio diapazono (HDR) vaizdais ir suteikia galimybę pamatyti tai, kas paprastai slepiasi tamsiausiose ir šviesiausiose kadro dalyse. LG televizoriai palaiko daug HDR formatų, įskaitant „HDR10 Pro“ ir „HLG Pro“

Erdvinis garsas

Išbandyti LG televizoriai turi dviejų kanalų 20 W galios garso sistemas. UK6200PLA, UK6300MLB, UK6470PLC įdiegta „Ultra Surround“ sistema, kuri sugeba išryškinti erdvės efektą. Tuo tarpu UK6950PLB serija yra aprūpinta „DTS Virtual:X“ funkcija, kuri „pririša“ garsą prie konkrečios erdvės vietos ir leidžia dar labiau pasinerti į ekrane rodomą veiksmą.

Išmanioji televizija

Kaip ir visi LG televizoriai UK6200PLA, UK6300MLB, UK6470PLC ir UK6950PLB serijų modeliai yra aprūpinti „WebOS“ operacine sistema. Ji turi daugybę naudingų funkcijų, bet tuo pačiu yra draugiška vartotojui ir greitai veikia. „WebOS“ leidžia naudotis dideliems ekranams skirtomis aplikacijomis ir interneto paslaugomis, pavyzdžiui, žiūrėti „YouTube“ ar „Netflix“ bei įvairiose laikmenose saugomus filmus, ir netgi kontroliuoti televizorių balso komandomis.

Patogiausia LG valdyti naudojant „Magic Remote“ pultelį, mat jis atpažįsta rankos gestus ir veikia tarsi kompiuterinį pelė, stumdanti žymeklį po televizoriaus ekraną. Tokį pultelį gausite kartu su visais UK6950PLB. O nusipirkus LG UK6200PLA, UK6300MLB, UK6470PLC serijų atstovus, „Magic Remote“ galėsite įsigyti papildomai, nes šie televizoriai komplektuojami su tradiciniais „mygtukiniais nuotolinio valdymo pulteliais.

Išvados

Išbandę UK6200PLA, UK6300MLB, UK6470PLC ir UK6950PLB eilinį kartą įsitikinome TECHNORAMA pirkėjų įžvalgumu. LG pavyko sukurti nebrangius, bet labai universalius televizorius. Dėl IPS ekrano, zoninės LED apšvietimo sistemos, plataus HDR standartų palaikymo ir mažo vėlavimo laiko šie modeliai puikiai tinka ne tik filmų, bet ir sporto ar kompiuterinių žaidimų mėgėjams. Mes taip pat įvertinome ypač lanksčios „WebOS“ operacinės sistemos privalumus.

Vienas svarbiausių argumentų rinktis šios klasės LG televizorių – tai įspūdinga modelių gama. Nesvarbu, ar ieškote 43 colių įstrižainės mažylio, ar 65 colių milžino savo svetainei, jūs visada rasite tinkamą televizorių už labai patrauklią kainą.

COMMENTS