LG skalbyklė-džiovyklė, kuri užima labai mažai vietos

LG skalbyklė-džiovyklė, kuri užima labai mažai vietos

LG FH2U2HDM1N skalbyklė-džiovyklė – tai universalus įrenginys, kuris patenkins vieno žmogaus ar jaunos šeimos poreikius. Be to, jis užima labai nedaug vietos.

Daugelis iš mūsų gyvena senos statybos būstuose su mažomis virtuvėmis ir dar mažesniais vonios kambariais. Tokiose patalpose pastačius standartinio dydžio skalbyklę nebelieka vietos net apsisukti, o apie atskirą skalbinių džiovyklę galima tik pasvajoti. Tokią problemą padės išspręsti LG FH2U2HDM1N. Šis modelis yra vos 44 centimetrų storio ir užima tiek vietos, kiek nedidelė vonios spintelė. Sunku patikėti, bet Korėjos gamintoja į nedidelį korpusą sugebėjo įsprausti ne tik skalbimo mašiną, bet ir džiovyklę! TECHNORAMA papasakos, kuo ypatingas šis įrenginys.

Prietaiso galimybės

Skalbimo mašina turi 7 kilogramų talpos būgną ir gali vienu metu išdžiovinti iki 4 kilogramų skalbinių. Gręždamas drabužius būgnas gali suktis 1200 sūkių per minutę sparta. Prietaisas puikiai tinka nedidelei šeimai, nes jis ekonomiškai veikia net įdėjus skalbti vos vieną kilogramą skalbinių ar, pvz., rankšluosčių, kuriuos norime greitai išdžiovinti. Įrenginiui suteikta A+++ energijos efektyvumo klasė, o tai reiškia, kad jis vartoja net 30 proc. mažiau elektros energijos nei A klasės skalbyklės.
Skalbimo ciklas automatiškai persijungia į džiovinimo programą, todėl mums nereikės perkraudinėti skalbinių. Taip pat galėsime atidėti skalbimo pradžios laiką.

LG_FH2U2HDM1N_03

Naujausios LG technologijos

Ši mažylė nepripažįsta kompromisų. Joje rasime visas technologines naujoves, kurias privalo turėti kiekvienas save gerbiantis LG įrenginys. FH2U2HDM1N turi inverterinį „DirectDrive“ variklį, kuris tvirtinamas tiesiai prie būgno ašies. Jam nereikalingi greitai nusidėvintys ir vibraciją skleidžiantys dirželiai. LG variklis pasižymi ypatingu patikimumu, ir jam suteikiama 10 metų garantija.
Būgno darbą kontroliuoja „6 Motion Direct Drive“ technologija, kuri leidžia jį sukti įvairiais greičiais ir kryptimis. Darbo režimus parenka ir valdo procesorius. Jo dėka skirtingiems audiniams pritaikomas geriausiai tinkantis sūkių scenarijus. Pavyzdžiui, skalbiant stiprius ir greitai susitepančius audinius, būgnas yra stipriai įsukamas ir išcentrinė jėga leidžia pašalinti prie medžiagos priskretusius nešvarumus. Plaunant trikotažą, skalbimo mašina ima itin dažnai, bet švelniai keisti būgno sukimosi kryptį, taip imituodama skalbimą rankomis. Tikrai galime būti ramūs, kad tokios procedūros metu brangūs vilnoniai megztiniai neišsitampys ir nebus sugadinti.

COMMENTS