LG F4J8VS2W: išmanioji garinė skalbyklė

LG F4J8VS2W: išmanioji garinė skalbyklė


Naujausia kaina: €

Pasaulyje yra nedaug įrenginių, kurie galėtų iš pagrindų pakeisti mūsų gyvenimo ritmą. Vienas tokių – naujoji 9 kg LG skalbyklė F4J8VS2W. Ji gerokai sutrumpina drabužių skalbimą bei tvarkymą ir pasirūpina, kad jie visada atrodytų kaip nauji. Už tai turime dėkoti TrueSteam™ technologijai, kuri skalbinius apdoroja garais. Ši procedūra, kuri dažnai naudojama kartu su kitomis skalbimo programomis, trunka vos 20 minučių ir padeda atsikratyti nemalonių kvapų, pašalina nereikalingas klostes, suminkština audinius, negadindama jų pluošto. Garas giliai įsiskverbia į audinio struktūrą ir iš drabužių pašalina įvairius alergenus. Jį naudojanti „Alergy Care“ programa gerokai palengvina gyvenimą nuo žiedadulkių ir kitų dirgiklių poveikio pavasarį ypač kenčiantiems žmonėms. Be to, garas puikiai tinka ir vaikiškiems drabužėliams.

Naujoji LG skalbyklė F4J8VS2W turi inverterinį tiesiai prie būgno ašies tvirtinamą „DirectDrive“ variklį, kuriam nereikalingi susidėvintys dirželiai. Dėl to skalbyklė dirba tyliai, ekonomiškai ir labai patikimai. Varikliui suteikiama 10 metų garantija, o elektros ir vandens sąnaudos yra net 30 proc. mažesnės nei kitų  A+++ klasės įrenginių.

Darbą kontroliuoja „6 Motion DD“ sistema, sukanti būgną įskirtingu greičiu ir kryptimis. Pavyzdžiui, plaunant trikotažą, skalbyklė ima itin dažnai, bet švelniai keisti būgno sukimosi kryptį, imituodama skalbimą rankomis. Galime būti ramūs, kad tokios procedūros metu vilnoniai megztiniai neišsitampys ir nebus sugadinti. Įrenginyje įdiegta vartotojų pamėgta „Turbo Wash“ funkcija. Ji leidžia gerokai sutrumpinti skalbimo laiką. Skalbdami medvilninius drabužius, sutaupysime gerą pusvalandį.

COMMENTS