LG 6Motion FH296WDS – duokim garo!

LG 6Motion FH296WDS – duokim garo!


Naujausia kaina: €

 
Šalin dirželius! LG FH296WDS 6,5 kg talpos būgną turinčios skalbyklės pagrindą sudaro inverterinis „Direct Drive“ variklis, kuris tiesiogine pavara sujungtas su būgnu. Jis toks ilgaamžis, kad gamintojas varikliui suteikia net 10 metų garantiją.

Būgno darbą kontroliuoja „6 Motion Direct Drive“ technologija, kuri leidžia jį sukti įvairiu greičiu ir kryptimis: skirtingiems audiniams pritaikomas geriausias sūkių scenarijus. Pavyzdžiui, skalbiant tvirtus ir greitai susitepančius drabužius, būgnas stipriai įsukamas ir išcentrinė jėga pašalina prie medžiagos priskretusius nešvarumus.

Plaunant trikotažą, skalbyklė ima itin dažnai, bet švelniai keisti sukimosi kryptį, imituodama skalbimą rankomis. Tokios procedūros metu brangūs vilnoniai megztiniai neišsitampys ir nebus sugadinti.

Toli gražu ne visi skalbiniai, kurie švariai atrodo, yra pakankamai švarūs. Juose dažnai slepiasi alergiją sukeliančių elementų. Todėl LG skalbyklė turi „Spa Steam “ garo generatorių. Pasirinkus „AllergyCare“ programą, iki 50–60 °C įkaitinti garai sterilizuoja alergenus ir bakterijas. Garą naudojanti „Steam Cotton“ funkcija atgaivina medvilninius drabužius ir sunaikina įsisenėjusias raukšles, o „Baby Steam Care“ leidžia apdoroti vaikų drabužėlius, kad jie neerzintų jautrios odos.

COMMENTS