Kuvings SV-500: Galingas ir tylus  vakuuminis trintuvas

Kuvings SV-500: Galingas ir tylus vakuuminis trintuvas


Naujausia kaina: €

Jei kas nors sumanytų suorganizuoti maisto ir gėrimų ruošos technikos grožio konkursą, „Kuvings SV-500“ trintuvas neabejotinai užimtų pirmąją vietą. Galbūt esame neobjektyvūs, bet mums labai patiko šis europinio dizaino įrenginys. Bandymų metu įsitikinome, kad ruošti kokteilius su „Kuvings SV-500“ – tikras malonumas.

Trintuvas turi 1500 W variklį. Jis sukasi pašėlusiu 32 tūkst. kartų per minutę greičiu, tvirtais trigubais 3D ašmenimis smulkindamas bet kokius vaisius bei daržoves. Maistas nuolat cirkuliuoja indo viduje ir akimirksniu pavirsta švelnia aksomine mase, kuri dar labiau išryškina savo tikrąjį skonį bei aromatą. Mums pasidarė įdomu, kaip tai pavyko pasiekti.

Paslaptis glūdi unikalioje „Kuvings SV-500“ konstrukcijoje. Trynimas vyksta vakuume! Prieš pradedant darbą iš trintuvo indo pašalinama didžioji oro dalis. Toks triukas leidžia gauti gerokai tolygesnę konsistenciją. Be sąlyčio su deguonimi maisto produktai nesioksiduoja, todėl daug ilgiau išsaugomos maistingosios medžiagos, skonis ir natūrali spalva. Iš vakaro paruoštas ir vakuuminiame inde laikytas kokteilis ryte būna toks pat skanus, tarsi būtų pagamintas prieš kelias minutes.

Pradėję darbą gerokai nustebome neišgirdę galingiems trintuvams būdingo triukšmo. Pasirodo, nuo jo mus apsaugojo garsą izoliuojantis dangtis. Atskirai norisi pagirti patogų valdymo skydelį, leidžiantį parinkti optimalų trintuvo ašmenų sukimosi greitį.

COMMENTS