Koncertas – tavo namuose

Koncertas – tavo namuose

Koks pasilinksminimas be geros muzikos, o kokia muzika be geros garso sistemos! Galingos kolonėlės – puikus būdas praleisti laiką linksmoje draugų kompanijoje.

1. Manta SPK5013 Morfeus

Ši kolonėlių pora gali groti muziką iš telefonų, CD ir MP3 grotuvų, atminties kortelių ir USB laikmenų. SPK5013 turi FM imtuvą ir du mikrofonams skirtus 6,3 mm lizdus. Kiekvienoje kolonėlėje yra po vieną 12 colių skersmens žemadažnį ir po du 5 colių aukštųjų dažnių garsiakalbius.  „Morfeus“ „bosai“ skamba taip sodriai ir galingai, kad jų galėtų pavydėti gerokai brangesni konkurentai.


Naujausia kaina: €

2. Manta SPK5021 Herakles

SPK5021 – tikras vakarėlių liūtas. Korpuse įmontuoti ratukai ir patogi ištraukiama rankena leidžia ją lengvai pernešti iš vienos vietos į kitą. 17 kg sveriantis įrenginys turi 12 colių skersmens „subvuferį“, kuris garantuoja sodrų pulsuojantį garsą. Kolonėlėje yra 5 kanalų lygintuvas, leidžiantis keisti muzikos skambesį.

3. QTX QK15PA

QTX buvo kuriama galvojant apie keliaujančius muzikantus. Ši kolonėlė nustebino mus ypač galingu  garsu.  Ji su kaupu atiduoda deklaruojamą 100 W RMS garso galią, nenusileisdama ar net lenkdama kitas sistemas, besigiriančias gerokai didesniu galingumu.


Naujausia kaina: €

4. IBIZA FREESOUND300

Ši mobili kolonėlė išsiskiria subtiliu dizainu ir kokybišku garsu. Ji aprūpinta „Blutetooth“ ryšiu bei mikrofonui ir gitarai skirtais lizdais. LED apšvietimas suteikia muzikai papildomo žavesio. Žemas garsas skamba ypač įspūdingai. Tuo rūpinasi garso sistemoje įdiegta MEGA BASS funkcija. Vakarėlio ar koncerto metu atliekamas dainas galima įsirašyti.


Naujausia kaina: €

5. Sony MHC-V50D

„Sony“ – puikus pasirinkimas tiems, kurie norėtų savo namuose turėti galingą ir patogią garso sistemą. Šios kolonėlės viršuje įmontuotas valdymo skydelis ir DVD diskų leistuvas. MHC-V50D turi daugybę jungčių, įskaitant HDMI, todėl ją galima naudoti kaip namų kino sistemą. Integruota šviesos muzika sukuria nepakartojamą namų atmosferą.


Naujausia kaina: €

COMMENTS