Koks bus naujasis „Apple iPhone“?

Koks bus naujasis „Apple iPhone“?

„Apple“ gerbėjams Kalėdos ateina anksčiausiai! Jau šį trečiadienio vakarą kompanija pristatys naujausius „iPhone“ modelius ir kitus savo kūrinius! Kaip visada, internetas kaista nuo įvairiausių gandų. Kokių naujovių galime tikėtis? Mes papasakosime, ką mums pavyko sužinoti iš patikimų ir mažiau patikimų šaltinių.

Laikas iki „Apple“ premjeros, kuri įvyks naujojoje „Apple“ būstinėje įsikūrusiame Steve’o Jobso teatre, skaičiuojamas jau nebe dienomis, bet valandomis! Rugsėjo 12 d. 20:00 val. sužinosime, kaip atrodys naujieji „iPhone“ modeliai, „Apple Watch“ laikrodžiai ir dar daugybę kitų naujienų. Daugelį dalykų galima nuspėti jau šiandien. Mat internete sklando daugybė gandų ir įvairių šaltinių nutekintos informacijos. Štai, ką galime tikėtis išvysti trečiadienio vakarą!

Klasikinis „iPhone Xs“

Visų pirma, „Apple“ planuoja pristatyti naują „iPhone Xs“ modelį – išmanųjį telefoną su 5,8 colio įstrižainės OLED ekranu. Tai paveldės pernykščio „iPhone X“ sostą ir bus labai panašus į savo pirmtaką. Bene vienintelė dizaino naujovė, apie kurią prasitaria visažiniai interneto ekspertai – aukso spalvos korpusas. Juo pasidabins viena iš „iPhone Xs“ versijų.

Kaip teigia informatoriai, „iPhone Xs“ kūrėjai pasistengė pagerinti fotoaparatą ir bendrą telefono spartą. Kokia bus šio gražuolio kaina, kol kas neaišku, bet kalbama, kad JAV jis turėtų kainuoti 800 ar 900 JAV dolerių, t. y. šiek tiek pigiau nei dabartinis „iPhone X“.

„Apple“ turėtų pristatyti tris skirtingo dydžio telefonus, savo dizainu primenančius pernykštį „iPhone X“ (9TO5Mac iliustr.)

„iPhone Xs Max“ milžinas

„Aifoun Ekses Maks?“ Liežuvį galima nusilaužti… Tačiau šaltiniai teigia, kad kita trečiadienio naujovė vadinsis būtent taip! Jei gandai pasitvirtins – šis modelis bus tikras milžinas. Mat žadama, kad „iPhone Xs Max“ turės net 6,5 colio įstrižainės OLED ekraną. Kadangi ekranas bus didinamas rėmelio sąskaita, naujasis telefonas bus netgi trumpesnis ir siauresnis už dabartinį „iPhone 8 Plus“. Iš paviešintų brėžinių galima spręsti, kad „iPhone Xs Max“  turės 15,75 cm ilgio, 7,74 cm pločio ir vos 0,79 mm storio korpusą.

Kaip ir „iPhone Xs“ atveju pirkėjai galės rinktis auksinį „iPhone Xs Max“ variantą. Taip pat bus pasiūlyti tradiciniai sidabro ir matinės pilkos spalvos modeliai. Šio milžino kaina Jungtinėse Amerikos Valstijose turėtų atsiremti į 1000 dolerių kartelę.

Trys 2018 m. „iPhone“ modeliai („9TO5Mac“ iliustr).

„iPhone“ su LCD ekranu?

Jei šis gandas pasiteisins, tai keistos „iPhone“ modelių numeracijos gerbėjai galės džiūgauti! Pernai išvydome „iPhone 8“ ir romėnišku skaitmeniu pasidabinusį „iPhone X“, šiemet bus „iPhone Xs“, „iPhone Xs Max“ ir… „iPhone 9“. Matyt kažką būsime praleidę per aritmetikos pamoką, kai mus mokė skaičiuoti nuo 1 iki 10!

Tuo keistenybės nesibaigia. Jei „iPhone Xs“ ir „iPhone Xs Max“ bus „apsiginklavę“ OLED ekranais, tai trečiasis brolis „iPhone 9“ turės pasitenkinti LCD. Pagal dydį jis turėtų įsiterpti tarp kitų dviejų modelių. Mat kalbama, kad jo ekranas bus 6,1 colio įstrižainės. Skelbiami matmenys: 15,09 x 7,57 x 0,85 cm; šiek tiek mažesnis, nei „iPhone Xs Max“, bet didesnis už „iPhone Xs“ (14,36 x 7,09 x 0,77 cm).

„iPhone 9“ bus panašus į „iPhone Xs“ ir „iPhone Xs Max“, o kaina – į „iPhone 8“. Jis turės siaurą ekrano rėmelį ir išsikišusią „barzdelę“ su priekine kamera bei jutikliais. Siekiant sumažinti modelio kainą, „iPhone 9“ kūrėjai atsisakė ne tik OLED ekrano, bet ir dvigubo fotoaparato, kurį pamatysime „iPhone Xs“ ir „iPhone Xs Max“ modeliuose. Bet už tai šis telefonas turės juodą, baltą, mėlyną, raudoną ir oranžinį variantą ir pirkėjus vilios gerokai patrauklesne 700 JAV dolerių kaina.

„Apple Watch Series 4“ turės didesnius ekranus („9TO5Mac“ iliustr.)

„Apple Watch Series 4“ laikrodis

Kaip visada „Apple“ pristatymas neapsiribos vien tik naujų telefonų pasirodymu. Tikėtina, kad trečiadienį pamatysime ketvirtosios kartos „Apple Watch“ laikrodžius. Nutekintos nuotraukos rodo, kad „Series 4“ atstovai bus aprūpinti maždaug 15 proc. didesnės įstrižainės ekranais. Sakoma, kad 42 mm modelio raiška sieks 480 x 384 taškų, t. y. bus didesnė nei analogiško „Apple Watch Series 3“ atstovo, dabar turinčio 390 x 312 taškų raiškos ekraną.

Be to, „Apple“ turėtų parodyti patobulintą laikrodžio valdymo ratuką. Bus atsisakyta raudono taško, kuriuo buvo išskiriami LTE ryšį palaikantys modeliai. Jo vietą užims gerokai mažiau į akis krintantis raudonos spalvos žiedas. Iliustracijoje taip pat matoma papildoma skylutė, įsikūrusi tarp valdymo ratuko ir šoninio mygtuko. Tikėtina, kad už jos slepiasi mikrofonas, leidžiantis laikrodį valdyti balsu.

„AirPods 2“ ausinės

Daugelio vartotojų pamėgtos belaidės „AirPods“ ausinės taip pat turėtų susilaukti pamainos. Tačiau pakyčiai neturėtų būti ypač dideli. Naujienų tarnyba „Bloomberg“ praneša, kad ausinėse atsiras „Siri“ valdymo balsu funkcija. Taip pat teigiama, kad „Apple“ patobulino procesorių, kuris atsako bevielio „Bluetooth“ ryšio palaikymą.

„AirPower“ belaidis kroviklis

Daugelis „Apple“ gerbėjų tikisi, kad kompanija rugsėjo 12 d. pristatys ir belaidę krovimo stotelę „AirPower“. Ją pirmą kartą išvydome dar pernai, tačiau tuomet nebuvo paskelbta, kada šis naudingas priedas pasieks parduotuvių lentynas ir kiek jis kainuos.

„AirPower“ turės didelę krovimo aikštelę ir galės vienu metu krauti „iPhone“, „Apple Watch“ bei „AirPods“. Šią funkciją galima naudoti tiek su šių metų, tiek ir su pernykščiais „iPhone 8“, „iPhone X“ bei „Apple Watch Series 3“ modeliais. Norint įkrauti ankstesnės kartos „AirPods“, teks įsigyti naują ausinių dėkliuką. „AirPower“ belaidis kroviklis turėtų kainuoti apie 160 JAV dolerių.

 

 

COMMENTS