Kinijos milžinas ateina į Lietuvą!

Kinijos milžinas ateina į Lietuvą!

Kas yra „Hisense“? Tai didžiausia technologijų kompanija, apie kurią niekada negirdėjote!

Ši Kinijos televizorių ir buitinės technikos lyderė pagaliau atrado Europą ir ateina pas mus su aukščiausios klasės įrenginiais, kuriuos siūlo už pačią  geriausią kainą!

„Hisense“ – geriausiai saugoma Kinijos paslaptis. Šį gamintoją puikiai pažįsta ir vertina 1,36 mlrd. gyventojų turinčios šalies pirkėjai. Jau dvylika metų iš eilės „Hisense“ yra didžiausias Kinijos televizorių gamintojas. Negana to, pagal pagaminamų televizorių skaičių ši kompanija 2015 m. išsiveržė į trečią vietą pasaulyje, gerokai aplenkdama daugelį visame pasaulyje garsių prekių ženklų.

„Hisense“ – tai ne tik televizoriai, bet ir labai kokybiška buitinė technika. Ypač gerą vardą užsitarnavo šios kompanijos siūlomi šaldytuvai. Kinai nenuleidžia rankų ir kitose srityse. Jie gamina sudėtingas transporto sistemas, prekybos įrangą ir medicinos techniką. Tai kodėl daugelis iš mūsų apie „Hisense“ nesame nieko girdėję?

Kinija – tai atskiras pasaulis. Ir visai ne perkeltine prasme. Joje gyvena bemaž tris kartus daugiau žmonių nei Europos Sąjungoje. Daugelis Kinijos kompanijų dirba vidaus rinkoje ir paprasčiausiai neturi laiko likusioms pasaulio šalims. Tačiau jos bendradarbiauja su kitais žinomais prekių ženklais, kurdamos ir gamindamos produktus, ant kurių puikuojasi mums pažįstami pavadinimai. Kaip tik tokį kelią pasirinko ir „Hisense“. Ji daugelį metų bendradarbiauja su „Sharp“, „Hitachi“, „Whirpool“, „Loewe“, IBM ir kitais žinomais gamintojais, kartu su jais kurdama bendras gamybos linijas ir įmones.

2013 m. „Hisense“ nusprendė pasekti „Lenovo“ ir „Huawei“ pėdomis ir į pasaulį išeiti su savo vardu. Vos per kelerius metus ji spėjo įsitvirtinti Australijoje, Pietų Afrikoje ir JAV, o dabar Europos eilė. Šią vasarą kinai tapo oficialiais Europos futbolo čempionato rėmėjais.

„Hisense“ akimirksniu išpopuliarėjo Prancūzijoje, Vokietijoje, Anglijoje ir Čekijoje, o dabar jau beldžiasi į Lietuvą!

„Hisense“ istorija

Šiandien „Hisense“ – tai tarptautinė kompanija, kurios metinė apyvarta viršija 15 mlrd. eurų. Ji turi virš 20 įmonių, kuriose dirba per 75 tūkst. darbuotojų. Tyrimams ir technologijų plėtrai kompanija skiria net 5 proc. pajamų. Juos atlieka 5 tūkst. inžinierių ir mokslininkų, dirbančių trijuose žemynuose, septyniuose tyrimų centruose…

„Hisense“ pradžia buvo gerokai kuklesnė ir labai primena Kauno radijo gamyklos istoriją. „Hisense“ ištakos siekia 1969 m., kai Čingdao mieste buvo įkurta „Radijo gamykla Nr. 2“. Ji gamino radijo imtuvus, o vėliau – ir televizorius. 1971 m. nuo konvejerio nuvažiavo vos 82 lempiniai televizoriai, 1975 m. buvo sukurtas pirmasis tranzistorinis modelis.

Kompanija pamažu augo, jungėsi su kitomis, įsigijo garsiausių pasaulio gamintojų produkcijos linijas ir tapo Kinijos bumo liudininke, kai ši šalis kone per vieną dieną pavirto viso pasaulio gamykla. 1994 m. buvo įkurta „Hisense“ įmonių grupė ir prasidėjo ilgas kelias į olimpą.

euro2016

Savo gaminius Europai „Hisense“ pristatė EURO2016 futbolo čempionate

Televizijos pramonės „flagmanas“

Kaip jau minėjome, „Hisense“ pernai išsiveržė į didžiausių televizorių gamintojų trejetuką. Kovodama dėl lyderio pozicijų kompanija įsigijo didžiulę „Sharp“ televizorių gamyklą Meksikoje.

„Hisense“ buvo pirmoji įmonė Kinijoje, kuri pradėjo gaminti plokš­čiuosius ekranus televizoriams. Be to,„Hisense“ inžinieriai sukūrė grafnį procesorių, skirtą išmaniesiems televizoriams.

Kurti naujas televizijos technologijas kompanijai padeda patirtis medicinos technikos srityje. „Hisense“ pagaminti 3D monitoriai padeda kovoti su vėžiu ir skatina neinvazinių gydymo metodų plėtrą.

hisense

Pagal pagaminamų televizorių skaičių „Hisense“ užima trečiąją vietą pasaulyje!

Ko laukti iš „Hisense“?

Kinų kalboje „Hisense“ reiškia „patikimas“, ir kompanija siekia šį vardą pateisinti ne žodžiais, o darbais. Jos atstovai skelbia, kad kiekvienas pirkėjas turi teisę naudotis pačiais naujausiais technologijų pasiekimais. Todėl siūlomi produktai išsiskiria ypač patrauklia kaina. Kviečiame užsukti į TECHNORAMOS parduotuves ir patiems įvertinti „Hisense“ gaminių surinkimo kokybę bei sugebėjimus!

COMMENTS